Martyna Gliwińska (30 l.) postanowiła zdradzić, co myśli na temat spekulacji, które krążą w mediach od jakiegoś czasu – jakoby ona i Jarosław Bieniuk (41 l.) mieli planować zaręczyny. Gliwińska szczerze powiedziała, co myśli na ten temat. Możecie być zaskoczeni.

Martyna Gliwińska BRONI Jarosława Bieniuka ws. afery z ZATOKĄ SZTUKI

Martyna Gliwińska o ślubie z Jarosławem Bieniukiem

Związek Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka zmienia się jak w kalejdoskopie. Parę łączy nie tylko wspólna przeszłość, ale i syn Kazik, który urodził się w połowie marca. To jest czwarte dziecko Bieniuka, który ze związku z Anną Przybylską wychowuje dwójkę synów i córkę Oliwię.

Po śmierci aktorki to Martyna była osobą, która pocieszała Jarosława i przy okazji złapała naprawdę dobry kontakt z jego dziećmi. Zbliżyli się do siebie, jednak relacja nie przetrwała.

Jak teraz wygląda relacja Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka?

Były piłkarz ma postawiony zarzut dostarczania narkotyków dwóm osobom. Dodatkowo w dalszym ciągu nie cichną spekulacje na temat filmu Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, który został wyemitowany na antenie TVP1 i miał obnażyć pedofilię w polskim środowisku show-biznesowym. Pojawiło się tam naziwsko Jarka a Martyna kolejny raz postanowiła stanąć w obronie byłego partnera. Przy okazji zdradziła, co myśli o ślubie z Bieniukiem. 

Najważniejsze chyba jest to, co na końcu, co jest teraz. Jeżeli można to nazwać końcem. Końcem tej bardzo przykrej naszej historii. Wszystko jest teraz dobrze, wspieramy się nawzajem i jesteśmy przede wszystkim dla Kazika – powiedziała na Instagramie Martyna.

Fanów interesuje to, ja teraz wygląda ich relacja – po tym, jak Kazik przyszedł na świat. Internauci dopytywali się, czy zamierza ponownie zejść się z Jarkiem i czy tworzą relację partnerską.

 Partnerską na zasadzie rodziców Kazika – dodała Gliwińska.

Wszystko wskazuje na to, że ślub a nawet zaręczyny na razie nie wchodzą w grę. Chociaż para nie jest razem, nie oznacza to, że ojciec nie uczestniczy w życiu chłopca. Jarosław w końcu zaakceptował fakt, że jest ojcem czwórki dzieci.

Myślicie, że coś jeszcze może się zmienić a Martyna i Jarosław dadzą sobie kolejną szansę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Martyna Gliwińska chwali się FIGURĄ po ciąży: Dziewczyno, jak Ty tego dokonałaś?

Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania obserwatorów. Jedno z nich dotyczy Natalii Siwiec i Mateusza Raduszewskiego

Jarosław Bieniuk zabiera głos po apelu Sylwestra Latkowskiego!

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska jako para na imprezie branżowej.

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska, fot. Kurnikowski/AKPA.

Jarosław Bieniuk planuje oświadczyć się Martynie Gliwińskie - wiemy, jakie ona ma do tego podejście.

Jarosław Bieniuk, fot. AKPA.