Noszenie skarpetek podczas seksu wzbudza kontrowersje. Najnowsze badania potwierdzają, że płyną z tego same korzyści.

Roznerski, Stramowski, seksowna Ola Szwed i inni goście premiery filmu FIGHTER (ZDJĘCIA)

Zakładanie skarpetek podczas seksu

Curtis Pritchard z Love Island wyznał kiedyś, że doprowadził swoją partnerkę – Maurę Higgins do orgazmu ponieważ założył jej… skarpetki. Teraz u pary to rutyna.

Holenderskie badania stwierdzają, że zakładanie skarpetek podczas seksu zwiększa prawdopodobieństwo orgazmu u kobiet. Przebadano trzynaście par w wieku od 19 do 49 lat. Uprawiając seks na boso, tylko połowa kobiet osiągnęła zadowolenie podczas stosunku. Kiedy zbadane osoby założyły skarpetki liczba orgazmów zwiększyła się o 80%.

WOW! To ona poprowadzi polską wersję Love Island& wzbudza kontrowersje

Jak podaje The Sun 22-letnia para Lea i James Thomas zainwestowała nawet w specjalną parę skarpetek, przyznając, że orgazm dziewczyny jest bardziej intensywny, gdy ma je na sobie.

Niektórzy twierdzą na odwrót, ale dla mnie to gwarancja oszołamiającego orgazmu – przyznaje Lea dla The Sun.

Jak to działa?

Skarpetki rozwiązują problem zimnych stóp. Wiele osób cierpi na problem zimnych kończyn. W konsekwencji podczas stosunku pary wybierają pozycje seksualne niewymagające dotykania się stopami. Zakryte (i ciepłe) stopy sprawiają, że można wykorzystywać różne inne pozycje, co doprowadza do większego zadowolenia z seksu. Ot cała zagadka rozwiązana.

Love Island Polska kiedy castingi do nowego show Polsatu?