Malik Montana jest jednym z najbardziej wyróżniających się raperów na polskiej scenie muzycznej. Epatujący bogactwem muzyk lubi wzbudzać kontrowersje.

W sierpniowym numerze CKM, pojawił się wywiad z raperem.

Kim jest Malik Montana?

Naprawdę nazywa się Ghawsi Mosa. Malik Montana urodził się w Hamburgu. Jego tata pochodzi z Afganistanu, mama ma polsko-greckie korzenie. Raper wychował się w Niemczech. Po skończeniu podstawówki, mając 15 lat, przeniósł się z bratem do Polski. W 2008 roku zaczął funkcjonować pod pseudonimem Malik Montata. Tworzył anglojęzyczny hip-hop z niemieckim raperem Sentino.  Z czasem Malik zaczął rapować po polsku.
Prywatnie Mosa jest praktykującym muzułmaninem. Ma żonę i syna Ilyasa.

W CKM Montana opowiada m.in o swoim sukcesie i… kobietach. Redaktor naczelny  CKM, Paweł Jaśkowski, pyta na przykład Malika, jak poderwać dziewczynę. Malik nie owija w bawełnę:

Idziesz na ulicę Mazowiecką w Warszawie i mówisz, że masz własnościowe mieszkanie, to pierwsza opcja. Druga to kombinacja prosecco i red bulla, co w 99 procentach gwarantuje powodzenie. Wygoń przed 6 rano, zanim słońce zajrzy na jej lico, bo światła w klubach oszukują – mówi raper.

Malik Montana o relacji z kobietami w CKM

Dziennikarz dopytuje, czy należy do faceta, który szuka kobiet na jedną noc albo na dłużej: „Czyli wygląda na to, że one night stand, a nie long run?”.

Mordo, jakie „night”? Dwie minuty i za drzwi. Włączam Netflixa i jem ciastka, ale to już samotnie. Ja robię swoje, a od pokazywania i udowadniania są młodzi chłopcy albo trenerzy personalni – tłumaczy Malik.

Kim jest Lil Masti? – przeciwniczka Marty Linkiewicz. Kiedyś ekspertka od erotyki, teraz raperka

A co Montana myśli o tym, że „facet powinien utrzymywać kobietę”?

Zdaniem rapera facet jest od tego, aby utrzymywać kobietę. Dodaje też, że nie lubi kobiet, które dużo gadają, a jedyna, której słucha to… głos w nawigacji.

Kocham kobiety i uważam, że należy się z nimi obchodzić jak z dziełem sztuki – kończy Malik Montana.

Na kogo w życiu możesz liczyć? Zaufałbyś bardziej swojej kobiecie czy przyjacielowi z dzieciństwa? – pyta rapera szef CKM.

Fan oddaje cześć Kanyemu Westowi – raper ma swoich wyznawców

Staram się liczyć i polegać na sobie, by nie doświadczyć zawodu, bo jako młody chłopak kilka razy się przejechałem i to cholernie zabolało. Dałeś abstrakcyjne porównanie, bo kobieta, a przyjaciel z dzieciństwa to dwa różne bieguny. Nie chce by moja kobieta musiała się martwić, więc dziele się z nią szczęściem, a z problemami staram się uporać sam. Jeśli nie daje rady, to mam od tego braci. Grono moich Lojalnych Ludzi – mówi Malik Montana.

Cały wywiad z raperem znajdziecie w nowym numerze CKM.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z moim szefem

Post udostępniony przez Malik Montana (@donmalikmontana)