W sobotni wieczór odbyła się gala High League 3, którą z pewnością wszyscy zapamiętają na długo. Na trybunach doszło do zamieszek, a przerażeni uczestnicy imprezy musieli uciekać, kiedy rozproszono gaz łzawiący. Co się stało?

TO zdjęcie Igi Świątek stało się hitem internetu! Tak zareagowała, gdy zobaczyła Lewandowskiego na trybunach

Przerwano galę HIGH League!

Malik Montana z tego powodu musiał odwołać ostatnią walkę, na którą najwięcej ludzi czekało, czyli Denisa Załęckiego i Mateusza Kubiszyna. Ludzi są wściekli, że specjalnie wykupowali PPV na tę jedyną walkę.

Ostatnia walka Denisa z Diego nie odbędzie się ze względów bezpieczeństwa. Musimy to wszystko przerwać ze względów bezpieczeństwa. Zawiedzionych przepraszam i dziękuję bardzo – powiedział z ringu Malik Montana. Dodał, że ich walka odbędzie się w innym terminie i zostanie za darmo pokazana na YouTube’ie.

Wielu internautów twierdzi, że organizatorzy od samego początku wiedzieli, że ich starcie się nie odbędzie, ale chcieli przyciągnąć, jak największą ilość widzów. Dlatego ich walka została odwołana?

Na trybunach doszło do bijatyki pomiędzy pseudokibicami Lechii Gdańsk i Elany Toruń. W mediach społecznościowych krąży mnóstwo filmów z tego wydarzenia, na których widać, że kibice w panice uciekają.

Denis i Dawid Załęccy (jego tata, także brał udział w gali High League 3) są zdeklarowanymi fanatykami klubu piłkarskiego Elany Toruń. Jak można było się spodziewać, na trybunach pojawią się koledzy Denisa tzw. „Elanowcy”.

Natomiast Denis razem z Elaną Toruń mają otwartą wojnę z pseudokibicami Lechi Gdańsk, którzy „polują” na Załęckiego. A wszystko to po 2020 roku, kiedy doszło do bójki pomiędzy nimi i i wówczas jeden z klubów użył narzędzi w starciu, co jest ich niepisaną zasadą, że „tylko walka na gołe pięści”.

Wiadomo, kim jest nowa przyjaciółka Filipa Chajzera. Spotykają się od dawna!

Widzowie są wściekli, że organizatorzy w ogóle wzięli Denisa Załęckiego do organizacji. Z komentarzy można wywnioskować, że internauci już na grupach facebookowych wiedzieli, że pseudokibice Lechi Gdańsk nie dopuszczą do jego walki w Gdańsku.

  • Organizują gale w Gdańsku, gdzie Denis i Elana nie maja wstępu TOTALNIE NIE ICH WINA
  • Odwołać walkę, która zrobiła największą promocję dla gali…
  • Nie ma to, jak zakontraktować walkę dwóch najciekawszych zawodników, dla który 70% jak nie więcej kupiło to PPV, po czym zorganizować gale w mieście, z którym jeden z zawodników ma totalną spine. Brawo high league! – piszą internauci.

Cichopek zmieniła prawnika. Szykują się na wojnę z Hakielem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HIGH League (@highleague_official)