To będzie piekielnie piękny odcinek Hell’s Kitchen. We wtorkowym odcinku pojawi pięć miss i pięciu misterów, którzy będą walczyli o uznanie szefa Amaro podczas gotowania.

Zobacz: Rafał Jonkisz będzie jak Kim Kardashian?

Magdalena Bieńkowska (Miss Polski 2015), Marta Redo (pierwsza Wicemiss Polski 2015 ), Marta Bieniek (druga Wicemiss Polski 2015), Sabina Kontor (trzecia Wicemiss Polski 2015), Kamila Wenderlich (Miss Polski Widzów Polsatu 2015) oraz Rafał Maślak (Mister Polski 2014), Rafał Jonkisz (Mister Polski 2015), Dominik Maj (pierwszy Wicemister Polski 2015), Norbert Hawryluk (drugi Wicemister Polski 2015) i Jakub Kucner (finalista wyborów Mister Polski 2015) – to właśnie oni wejdą do Piekielnej Kuchni na prawach uczestników. Wspólnie z kucharzami z programu będą przygotowywać dania, które oceni szef Wojciech Modest Amaro.

Miss i Misterzy – w zależności od oceny piekielnego szefa – wezmą udział w nagrodzie lub udadzą się na karę, a ta będzie niezwykle uciążliwa i monotonna. Przegrani będą musieli m.in. oddzielić kolorowe ziarna pieprzu od czarnego.

Które z dziesięciorga najpiękniejszych Polaków okaże się najlepszym kucharzem? Kto z nich będzie musiał odbyć karę? Przekonamy się już we wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zobacz też: JAK MYŚLICIE – CO MAŚLAK SĄDZI O SWOIM NASTĘPCY, JONKISZU?

Maślak i Jonkisz w Hell's Kitchen. Ich dania oceni Amaro

Maślak i Jonkisz w Hell's Kitchen. Ich dania oceni Amaro

Maślak i Jonkisz w Hell's Kitchen. Ich dania oceni Amaro