Jeśli szukacie nowego materaca dla siebie lub bliskiej Wam osoby, na pewno spotkaliście się już z marką Hilding Anders. W internecie można znaleźć niezliczone pozytywne opinie ekspertów i recenzje pisane przez zadowolonych użytkowników innowacyjnych materacy tej renomowanej marki. Zastanawiasz się, dlaczego materace Hilding zachwycają coraz większe rzesze Polaków? Spieszymy z wyjaśnieniami!

Firma z tradycjami

Firma Hilding Anders została założona w Szwecji w 1939 roku i nieprzerwanie od tego czasu oferuje nowoczesne materace. Produkty Hilding wyróżnia przede wszystkim ich wysoka jakość i dbałość o wszelkie szczegóły wykonania. Każdy materac jest efektem wieloletnich badań i testów, nieustannych poszukiwań nowinek technologicznych i najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych.

Już sam proces produkcyjny przebiega z zachowaniem szczególnej dbałości o środowisko naturalne. Wykorzystane materiały są starannie wyselekcjonowane i bezpieczne dla zdrowia. Każdy produkt poddaje się rygorystycznym i kompleksowym testom i badaniom. Dzięki temu materace Hilding zdobyły wiele certyfikatów, jak m.in. prestiżowy Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH.

Już 5 lat temu do rodziny produktów Hilding dołączyła nowoczesna marka Curem. Jest swoistą wisienką na torcie całej oferty, a wszystkie materace sygnowane tą nazwą powstają z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i innowacyjnych materiałów. Marka ta jest efektem połączenia wieloletniego doświadczenia w tworzeniu materacy i potrzeby ciągłego udoskonalania i rewolucjonizowania znanych rozwiązań.

hilding

Co znajdziemy w ofercie Hilding?

W bogatej ofercie marki Hilding Anders znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, aby zaznać zdrowego i komfortowego wypoczynku. Czołowym produktem są oczywiście materace. Potrzebny jest Wam standardowy, dwuosobowy materac 140×200? A może szukacie  najnowszej generacji materaca hybrydowego w niestandardowym rozmiarze? Bez wątpienia znajdziecie wśród modeli Hilding i Curem produkt idealnie dopasowany do Waszych potrzeb.

W ofercie znajdują się materace stworzone z wielu rodzajów innowacyjnych pianek, jak np. pianka termoelastyczna czy lateksowa. Do wyboru jest również nowoczesny materac kieszeniowy, którego konstrukcja złożona jest z systemu schowanych w kieszeniach sprężyn. Jeśli jednak szukacie produktu, który powstał z wykorzystaniem najbardziej rewolucyjnych technologii, warto zainteresować się materacami hybrydowymi. Posiadają one zarówno warstwę sprężyn kieszeniowych, jak i wykonane są z najnowocześniejszych pianek. Dzięki tak wyjątkowej konstrukcji łączą w sobie największe zalety materacy piankowych i sprężynowych, spełniając potrzeby nawet wyjątkowo wymagających użytkowników.

Poza materacami, wśród osiągnięć marki Hilding Anders, koniecznie należy wyróżnić nowoczesne poduszki ortopedyczne. Każda wykonana jest ze szczególnym uwzględnieniem anatomii i zapewnia idealne ułożenie i podparcie kręgosłupa. Co więcej, poduszki stworzone przez markę Curem wykonuke się z tzw. pianek z pamięcią, czyli pod wpływem temperatury i nacisku dostosowują się perfekcyjnie do kształtu i układu ciała, zapewniając jeszcze lepszy wypoczynek i regenerację.

Materace Hilding i Curem – dlaczego warto je kupić?

We współczesnym świecie często zwracamy uwagę na to, jakiej generacji jest nasz telefon, jak szybkie jest połączenie internetowe i jakie kolejne nowinki technologiczne mogą ułatwić nasze życie codzienne. Wybierając materac stworzony przez marki Hilding lub Curem, gwarantujecie sobie wiele lat wygody, zdrowia i relaksu. To, jak śpimy, wpływa na każdą sferę naszego życia. Właściwa regeneracja organizmu sprawia, że funkcjonujemy lepiej nie tylko w sferze fizycznej, ale również umysłowej. Dlatego wybierając materac, warto kierować się przede wszystkim nie jego okazyjną ceną, ale jakością i zastosowanymi rozwiązaniami oraz materiałami. A pod tym względem materace Hilding nie mają sobie równych wśród konkurencji!

 

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

 

Materiał partnera