Od kilku dni świat fright figtów jest w rozpaczy po śmierci Mateusza Murańskiego – zawodnik federacji Fame MMA i High League. Próbował także swoich sił w aktorstwie: w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” oraz w nominowanym do Oscara filmie Jerzego Skolimowskiego „IO”.

Sebastian Fabijański zapytany o Rafalalę na Fame MMA

Mateusz Murański nie żyje

Dwa dni temu znaleziono ciało Mateusza Murańskiego w jego niedawno zakupionym mieszkaniu w Gdyni. Z nieoficjalnych informacji „Faktu” wynika, że ciało zawodnika znalazł jego ojciec Jacek Murański, który nie mógł się do niego dodzwonić i zaniepokojony pojechał do syna.

scena z: Mateusz Murański, SK:, , fot. Grabowski/AKPA

Ze wstępnej sekcji zwłok wynika, że doszło do ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowo. Natomiast „zalecono także badanie toksykologiczne i histopatologiczne” – przekazała RMF FM Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Sekcja została przeprowadzona w Zakładzie Medycy Sądowej w Gdańsku.

Robert Karaś zawalczy na Fame MMA. Widzowie pomylili go z Lewandowskim

Na najbliższej gali High League 6 miał walczyć tata zmarłego Mateusza Murańskiego, Jacek Murański z Marcinem Najmanem. Jak podaje Sport.pl, organizatorzy gali High League 6 przesunęli zaplanowaną na poniedziałek konferencję, aby tata zmarłego Matusza miał czas na zastanowienie się, czy chce zmierzyć się na najbliżej gali.

Przerwano galę HIGH League! Zamieszki na trybunach, krew i gaz łzawiący

Popek, Mateusz Murański, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

 Mateusz Murański, Muran, SK:, , fot. Grabowski/AKPA

Mateusz Murański, Muran, SK:, , fot. Grabowski/AKPA

Mateusz Murański, SK:, , fot. Podlewski/AKPA