Nie żyje Łukasz „Demon” Motyka. Informacje o jego śmierci przekazała bliska osoba influencera za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zmarł w wieku 42 lat.

Niestety dzisiaj rano smutna informacja obiegła świat. Odszedł mega pozytywny gość, Łukasz Demon spoczywaj w pokoju – przekazał Marcin Malczyński.

Pojawiło się wstrząsające nagranie Gabriela Seweryna. Chwilę po tym zmarł

Zmarł Łukasz Motyka

Z kolei Michał Cichy, zajmujący się tematyką polityczną oraz sztukami walki zdradził, że youtuber miał już podpisany kontakt z Fame MMA:

Nie żyje Łukasz Motyka, znany w internecie jako Łukasz Demon. Zasłynął tym, że był mistrzem jedzenia najostrzejszych potraw czy sosów. Miał 42 lata. Od jakiegoś czasu wiedziałem, że miał podpisany kontrakt z FAME i przed sobą debiut w 2024 – napisał

Łukasz Motyka zaistniał w sieci za sprawą filmów, na których testował ekstremalnie ostre jedzenie. Na razie nie ma oficjalnego komunikatu na co zmarł youtuber, ale już pojawiają się pierwsze doniesienia:

Łukasz Demon nie żyje. Niestety, osoba z bliskiego otoczenia potwierdziła informację. Dostałem też kilka informacji o tym że to atak serca/ czy jakaś dziwna reakcja na challenge – ale żadna z nich nie potwierdzona. Wielka szkoda bo bardzo pozytywny i pomocny człowiek… – napisał na portalu „X” Marcin Malczyński.

Sylwia Bomba zdradza, jak Tosia wspomina zmarłego tatę. Dojrzała odpowiedź 4-latki wyciska łzy!

Podobno znaleźli go przyjaciele w jego mieszkaniu: „Łukasz poszedł spać, nie było z nim kontaktu, więc pojechaliśmy na miejsce z kompletem kluczy, niestety Łukasz już nie żył, po wezwaniu karetki twierdzili że od około 20 godzin”. 

Nie żyje legenda polskiego kabaretu! Zmarł Krzysztof Jaślar