15-letnia siostrzenica Audrina Patridge –  Sadie zmarła 9 miesięcy temu. Amerykańska aktorka znana ze „Wzgórz Hollywood” jest pogrążona w żałobie po rodzinnej tragedii, która sama przekazała druzgocące wieści za pośrednictwem Instagrama:

Moja piękna siostrzenica jest teraz w niebie. Wiem, że to nie jest pożegnanie na zawsze, ale na razie najtrudniej jest się pożegnać. Będziemy za Tobą tęsknić i pielęgnować wspomnienie każdej chwili spędzonej z Tobą. Spoczywaj w pokoju Say Say! Kochamy Cię na zawsze! – napisała aktorka na Instagramie.

Nie żyje kolejna osoba związana z serialem „Euforia”! Fani załamani

15-letnia siostrzenica Audriny Patridge nie żyje

Sadie Raine Loza zmarła zaledwie tydzień po swoich 15 urodzinach. Do tej pory nikt nie mówił, dlaczego dziewczynka zmarła. Teraz portal TMZ ustalił, do czego doszli śledczy.

Ich zdaniem nastolatka umarła na skutek przedawkowania Percocetu – środek, w którego składzie znajduje się paracetamol i oksykodon, który w tym przypadku wymieszano również z fentanylem.

Nie żyje 38-letni producent hitu Netflixa! Zginął w Strefie Gazy

Podobno Sadie Raine Loza miała zdobyć środek za pomocą popularnej aplikacji Snapchat. Firma już zapowiedziała, że będzie współpracować z organami ścigania:

Jesteśmy zobowiązani do współpracy z organami ścigania w tej sprawie i we wszystkich przypadkach, w których Snapchat jest wykorzystywany do nielegalnych celów. Mamy zerową tolerancję dla używania Snapchata do kupowania lub sprzedawania nielegalnych narkotyków – oświadczył Snapchat.

Cichopek i Hakiel znów muszą stanąć przed sądem! Mają poważne problemy, w tle wielkie pieniądze