Mąż Kidman był WSTRZĄŚNIĘTY, gdy zobaczył wielkie siniaki na jej ciele
O swojej najnowszej roli – Celeste Wright, byłe prawniczki, która jest ofiarą męża molestującego ją i stosującego wobec niej przemoc seksualną, Nicole Kidman mówi, że była jedną z bardziej wymagających w jej karierze.
Zobacz: WOW! Czy to prawdziwy penis Alexandra Skarsgaarda?
Kidman dawała z siebie wszystko na planie. Musiała się też liczyć z tym, że gra nie będzie przyjemna. Gdy serialowy mąż znęcał się nad nią i zmuszał do seksu, przemoc faktycznie pojawiała się na planie.
Doszło do tego, że na plecach Nicole pojawiły się wielkie, ciemne siniaki. Kiedy mąż gwiazdy, Keith Urban, zobaczył plecy żony, był wstrząśnięty.
– Był przygnębiony widząc to, ale potem powiedział: “W końcu mam żonę artystkę” – opowiada Kidman.
– Wiedział, jak pracuję, ja tego nawet nie zauważyłam – mówi gwiazda.
Po zakończeniu zdjęć Kidman była tak obolała, że musiała brać leki przeciwbólowe. Jednak aktorka nie chce zbyt dużo o tym mówić:
– Czuję się dziwnie opowiadając o tym – mówi gwiazda. – Nie czuję się z tym komfortowo, nie wiem, chyba chodzi o to, że wolę, kiedy efekty mojej pracy mówią za siebie – podkreśliła gwiazda.
Czytaj: Świat się śmieje, bo Nicole Kidman nie potrafi… KLASKAĆ
O relacji, jaka łączyła małżonków w serialu Nicole mówi:
– To bardzo niebezpieczny i toksyczny związek, ale oni oboje się kochali.





Jaki on jest fajny, mniam
Oni oboje sa tak sztuczni ze nie mozna na nich patrzec.za kilka lat beda mieli twarze jak potwory
Fantastyczny serial! Nicole najlepsza
przesliczna jest,delkatna,piekny kolor skóry,cudowna jasna,jak Aniol
reese whiterspoon zarzuciła jej niedawno, że nie promuje tego serialu, a tu proszę, zaczęła w końcu promować…. takie historyjki z planu najbardziej się sprzedają….wie jak wypromować serial…uwielbiam Kidman. Świetna aktorka i wydaje się taką kruchą osobą.
czyzby spoiler ze “sie kochali” ? czyli jedno z nich zginie ? w koncu tak zaczyna sie serial
Mimo wszystko to tylko film i Szwed mógł ją trochę mniej posiniaczyć.Jeśli była obolała i musiała brać środki przeciwbólowe to znaczy,że doszło do prawdziwej przemocy na planie.
Jedna z najlepszych ról Kidman!
twarz niewyjściowa , z tymi małymi oczkami , opadającymi powiekami i kartoflanym nosem , Tego faceta ratuje tylko wzrost i szczupła sylwetka , nic więcej.