Czyżby szykował się kolejny rozwód w show-biznesie? Po tym, jak w ubiegłym tygodniu o rozstaniu poinformowali Jenna Dewan oraz Channing Tatum, a także Kendra Wilkinson, teraz amerykańskie portale sugerują, że szykuje się następna separacja.

Shiloh przeżywa rozwód rodziców. Znalazła sobie nietypowe zajęcie

O kłopotach w związku Nicole Kidman i Keitha Urbana było głośno już w ubiegłym roku. Para dała sobie jeszcze szansę, ale może się okazać, że nie zdało się to na zbyt wiele.

Informatorzy mówią, że ostatnio doszło do ostrej kłótni między Nicole i Keithem. Kidman nie podoba się to, że jej mąż, który w przeszłości leczył się z nałogów, zbyt często i intensywnie przebywa w towarzystwie dobrego kolegi, Johan Mayera. Nicole uważa, że Mayer ma fatalny wpływ na Keitha. Boi się, że jej partner znów wciągnie się w alkoholizm.

Gwen Stefani przez swój rozwód przeżyła PIEKŁO

Po ostatniej kłótni Urban miał się wyprowadzić z domu do hotelu. Podobno przyjaciółka Nicole, Naomi Watts, namawia aktorkę, by przestała się zamartwiać i definitywnie zakończyła małżeństwo z nieodpowiedzialnym partnerem. Sama Naomi w 2016 roku odeszła od męża, Lieva Schreibera, z którym była 11 lat.

Nicole i Keith są małżeństwem od 12 lat. Czy to już ich ostatnia rocznica?

Mąż Nicole Kidman wyprowadził się z domu

Mąż Nicole Kidman wyprowadził się z domu

Mąż Nicole Kidman wyprowadził się z domu

Mąż Nicole Kidman wyprowadził się z domu