Jakby mało było skandali w rodzinie królewskiej, teraz w samym środku afery znalazł się Jack Brooksbank, mąż księżniczki Eugenii. Został sfotografowany, gdy świetnie się bawił na jachcie wśród kobiet. Głos zabrała matka księżniczki Yorku, Sarah Ferguson.

Internet OSZALAŁ na punkcie nowego zdjęcia synka księżniczki Eugenii

Mąż księżniczki Eugenii bawił się na jachcie z kobietami

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wzięli ślub w 2018 roku. Na początku roku zostali rodzicami synka Augusta. Mężczyzna ostatnio wyjechał służbowo – jest ambasadorem marki tequila Casamigos i brał udział w imprezie charytatywnej we Włoszech.

Jednak czy były to tylko obowiązki służbowe? Zagraniczne media opublikowały zdjęcia Jacka wśród kobiet na jachcie, jedna z nich opalała się topless. Razem z nim wypoczywały modelki Erica Pelosini, Maria Buccellati, a także Rachel Zalis, była redaktorka magazynu „Glamour”, obecnie globalny dyrektor Casamigos. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

Księżniczka Eugenia wspomina bajkowy ślub. Pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia

 

Szybko pojawiły się oskarżenia o to, że mąż Eugenii świetnie się bawi, podczas gdy ona spędza czas w domu z dzieckiem oraz o brak lojalności.

Głos zabrała matka księżniczki, Sarah Ferguson, była żona księcia Andrzeja. W programie BBC One „The One Show” powiedziała:

Jack, który był na pierwszej stronie, jest człowiekiem o wielkiej uczciwości. To tylko jedna z moich ulubionych osób, właściwie nazywam go Jamesem Bondem (…) Jest wspaniałym ojcem, wspaniałym mężem (…) Historia została sfabrykowana, on pracuje jako ambasador Casamigos i wykonywał swoją pracę, więc myślę, że to naprawdę ważne, abyśmy wyjaśnili to ze względu na Jacka.

Na oficjalnych zdjęciach ze ślubu Eugenii KAŻDY patrzył na Charlotte i George’a!

Eugenia nie ma się o co martwić?

 

Księżniczka Eugenia z mężem Jackiem.

księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank/fot. Instagram/princesseugenie

Księżniczka Eugenia pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia z mężem.

księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank/fot. Instagram/princesseugenie