Księżniczka Eugenia (30 l.) dwa lata temu wyszła za mąż, za przedsiębiorcę Jacka Brooksbanka. Wnuczka królowej Elżbiety poczuła nostalgiczny nastrój i opublikowała nigdy dotąd nie widziane zdjęcia z ukochanym. Nie zabrakło fotek z bajkowego ślubu, czy z romantycznych podróży.

Księżniczka Eugenia jest W CIĄŻY! Mamy zdjęcie z brzuszkiem

Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

Księżniczka Eugenia jest w ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka. Na zdjęciach zrobionych przez fotoreporterów już widać ciążowy brzuszek.

Dwa lata temu odbył się jej królewski ślub, na którym nie zabrakło gwiazdorskiej obsady. Plotkowano, że Eugenia chciała za wszelką cenę pobić ceremonię Meghan Markle i Harry’ ego. Obawiała się również, czy całe show nie skradnie uwielbiana przez tłumy księżna Kate. Ślub wyglądał okazale, a kreacja Eugenii zachwycała.

Księżniczka Eugenia w DRUGIEJ sukni ślubnej! Wyglądała zachwycająco!

Księżniczka opublikowała na Instagramie krótki filmik, który przedstawia prywatne zdjęcia z jej mężem, które znalazły się w ich rodzinnym albumie, jednak dopiero teraz ujrzały światło dzienne.

Dwa wspaniałe lata małżeństwa i dziesięć lat razem. Cudowne wspomnienia. Zawsze mój drogi Jack – napisała wzruszona Eugenia.

W komentarzach nie zabrakło gratulacji od fanów, którzy przyznali – że księżniczka tego dnia wyglądała zjawiskowo. Jednak nie obyło się bez małych kontrowersji wiązanych z jej ślubem. 

Księżniczka Eugenia w dniu ślubu.

Księżniczka Eugenia w dniu ślubu. Fot.Instagram/princesseugenie.

Eugenia zajmuje dziesiąte miejsce w sukcesji do brytyjskiego tronu i nie ma obowiązków reprezentacyjnych w rodzinie królewskiej, tak jak np. księżna Kate, czy w przeszłości Meghan Markle.

Wesele Eugenii było zorganizowane z prawdziwą pompą, a wszystko za pieniądze podatników. Na przejęciu bawiło się ponad 800 gości. Nie wiadomo, ile dokładnie kosztował ślub. Za samą ochronę trzeba było zapłacić niemałą sumkę, bo ponad dwa miliony funtów.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ogłosili ciążę na jej ślubie. Jak Meghan i Harry zareagowali na to, że księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka?

Księżniczka Eugenia pokazała dużą bliznę na plecach. „Bądźmy dumni z naszych blizn”

Księżniczka Eugenia pokazała zdjęcie z Beatrice dzień przed Royal Wedding – NIEUMALOWANE, ale szczęśliwe

Księżniczka Eugenia z mężem Jackiem.

Księżniczka Eugenia z mężem Jackiem. Fot.Instagram/princesseugenie.

Księżniczka Eugenia pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia z mężem.

Księżniczka Eugenia pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia z mężem. Fot.Instagram/princesseugenie.

Uśmiechnięta księżniczka Eugenia z mężem.

Uśmiechnięta księżniczka Eugenia z mężem. Fot.Instagram/princesseugenie.