Megan Fox (31 l.) z wiekiem nabrała pokory. Gwiazda serii Transformers, która przez fatalne zachowanie na planie i gwiazdorzenie nie została zaproszona do 3. części filmu i zastąpiona przez Rosie Huntington-Whiteley, dziś żałuje swojego zachowania.

Dlaczego syn Megan Fox i Briana Austina Greena nosi SUKIENKI?

To był absolutnie najgorszy moment w mojej karierze – mówi aktorka w wywiadzie dla nowego numeru amerykańskiego Cosmopolitan. – Ale bez „tego” nie nauczyłabym się pewnych rzeczy – mówi Megan.

Jedyne, co musiałam zrobić, to przeprosić – wspomina Fox. – Ale odmówiłam. Mając 23 lata byłam tak zadufana w sobie, że nie byłam w stanie pojąć, że tak będzie lepiej. Naprawdę myślałam, że jestem jakąś Joanną d’Arc – wyznaje szczerze Megan.

Życie nauczyło ją pokory, dziś gwiazda podkreśla, że zna swoje miejsce. Jest świadoma, że jako aktorka jest „towarem”, ale jednocześnie nie traktuje swego zawodu śmiertelnie poważnie. W rozmowie z Cosmo podkreśla, że nigdy nie przedkładała kariery i pracy nad życie osobiste, a filmy, w których miała grać, wybierała tak, by się dobrze bawić.

Megan Fox pokazała zdjęcia dzieci na instagramie. Urocze!

Nie zamierzam być aktorką do końca życia. Zawsze wiedziałam, że są inne rzeczy – podkreśla gwiazda.

Megan Fox: Myślałam, że jestem jakąś Joanną d'Arc

Megan Fox: Myślałam, że jestem jakąś Joanną d'Arc