Megan Fox (37 l.) promuje swój tomik poezji „Pretty Boys Are Poisonous” i to w bardzo wyzywającym stylu.  Aktorka pojawiła się w Nowym Jorku w brązowej stylizacji. Półprzeźroczysty tank top ledwo zasłaniał jej sutki, które dodatkowo ukryła pod silikonowymi nakładkami.

Megan Fox pozuje w bieliźnie

Megan Fox w swojej nowej, ognistej fryzurze wyglądała bardzo seksownie. To właśnie do niej dołączyła czerwony manicure z półprzeźroczystych tipsów. A seksowny, obnażający top skontrastowała z długą spódnicą ze skóry. Całość wyglądała niezwykle sexy, ale z klasą.

Te wiersze zostały napisane, aby wyleczyć chorobę, która zakorzeniła się we mnie z powodu mojego milczenia. Całe życie ukrywałam sekrety mężczyzn, moje ciało boli od dźwigania ciężaru ich grzechów.

Megan Fox została poetką

Megan Fox zwraca uwagę świata na martwą dla „Gen Z” sztukę poezji. W swoim tomiku „Pretty Boys Are Poisonous” zawarła ponad 70 wierszy. Jej książka jest pierwszym miejscu listy bestsellerów Amazona w kategorii – poezja kobiet.

Megan Fox pozuje w przeźroczystej sukience

Przez wiersze Megan Fox wyjawiła światu, że poroniła, będąc w ciąży z Machine Gun Kellym i zagłębiła się w swoje zmagania ze złamanym sercem i miłością, „Mam nadzieję, że moje słowa zainspirują innych do odzyskania szczęścia i tożsamości poprzez użycie głosu”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: