Megan Fox rozgrzała Instagram swoim ognistym wyglądem w zupełnie przezroczystej sukience pasującej do jej nowego rudego koloru włosów.

Megan Fox znów szokuje

Gwiazda  wzbudziła sensację, gdy jej stylistka włosów, Dimitris Giannetos, opublikował na Instagramie jej zupełnie nowy wygląd. Choć Giannetos może nie być powszechnie znanym nazwiskiem, jego lista klientów mówi sama za siebie. Czeszą się u niego takie gwiazdy jak Gigi Hadid, Amal Clooney i Kourtney Kardashian.

Machine Gun Kelly wdał się w sprzeczkę, a ucierpiała na tym Megan Fox [wideo]

Na zdjęciu  37-letnia Fox, patrzy prosto wobiektyw ze swoim nowym ognistym wyglądem. Jej nowe, czerwone pasma włosów są ułożone w kok, gdzie łączą się chaotyczne upięcia ze schludnie ułożonymi kosmykami okalającymi twarz.

Aktorka wystąpiła w prześwitującej czerwono-pomarańczowej sukience w paski, niepozostawiającej zbyt wiele wyobraźni. Sukienkę zestawiono ze srebrnymi i złotymi naszyjnikami w tym wyróżniającym się owiniętym łańcuszkiem z diamentami w kształcie węża.

Megan Markle to „beztalencie”? Ekspert nie pozostawia wątpliwości

Zawsze dbając o szczegóły stylizacji, Fox połączyła swój look z olśniewającym makijażem. Wisienką na torcie są jej białe ozdobione paznokcie, które równoważą dzikość czerwieni i pomarańczy w jej sukience i włosach. Fox po raz pierwszy zmieniła kolor włosów na rudy na afterparty Vanity Fair Oscars w marcu. Według Giannetosa, który jest również odpowiedzialny za ten ognisty czerwony look, inspiracją dla Fox była… Mała Syrenka.

Wow, ale fota. Megan Fox pozuje w bieliźnie

Zmiana koloru włosów Fox spowodowała prawdziwą modę na ogniste odcienie. Dołączyły do niej takie osoby jak Emily Ratajkowski, która niedawno zamieniła swój klasyczny brąz na ciepły bursztyn.