W najnowszym odcinku podcastu „Call Her Daddy” Megan Fox (37 l.) opowiedziała o swoim stale ulepszanym wyglądzie i choć gwiazda wymieniła wszystkie zabiegi i operacje plastyczne, które przeszła  jest jeszcze jedna, której wciąż się nie poddała.

Wow! Megan Fox pozuje w bieliźnie

Gwiazda powiedziała, że między „pierwszym a drugim filmem Transformers” „zrobiła sobie piersi”. Ostatecznie Megan Fox przeszła aż 3 operacje augmentacji piersi, w tym jedną gdy skończyła karmić piersią. Do tego przeszła kilka operacji nosa. A ten wygląda jeszcze mocno transformuje odpowiednim makijażem, by wyglądał na jeszcze mniejszy.

Miałam zrobiony nos, gdy miałam dwadzieścia kilka lat […] 6, 7, 8 operacji plastyki nosa.

Operacje i zabiegi Megan Fo

Do tego Megan Fox ma na koncie poprawę wyglądu za pomocą botoksu, który wstrzykiwano jej w czoło, okolice oczu, policzków a nawet brody. Do tego stosuje wypełniacze, m.in. w okolicy szczęki. Miała również wielokrotnie powiększane usta.

Megan Fox prezentuje nagie sutki podczas promocji swojego tomiku poezji

Megan Fox wyznała, że nie robiła liftingu twarzy, gdyż boi się, że ten całkowicie zmieni jej wygląd. Dodała również, że nie robiła liftingu brwi, o który wielu ją oskarżało. Odpowiedni efekt otrzymuje za pomocą makijażu. Megan Fox powiedziała, że nie miała także liposukcji.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: