Jak donosi magazyn PEOPLE, córka księcia Harry’ego i Meghan Markle w końcu została ochrzczona. Na ceremonię, która odbyła się 3 marca 2023 roku zaproszono bliskich pary w tym jego ojca, króla Karola III wraz z małżonką królową Camillą, oraz jego brata księcia Williama i jego żonę księżną Kate. Niestety nikt z rodziny królewskiej nie pojawił się chrzcie.

Córka księcia Harry’ego, Lilibet ochrzczona

Sławetny pamiętnik „Spare” oraz kilka wywiadów sprawiły, że nadszarpnięte wyjazdem z Londynu relacje uległy jeszcze większemu pogorszeniu. Książę Harry zdaje się być coraz bardziej wykluczony z rodziny królewskiej na co sumiennie zapracował przez ostatnie miesiące. Jego zaproszenie, a raczej jego brak na koronację ojca, a także eksmisja z domu z Frogmore mówią same za siebie. Mimo tego Harry postanowił wyciągnąć gałązkę oliwną w stronę swojej rodziny i ponoć zaprosił ich na chrzest swojej córki.

Hollywood poznało się na Meghan i Harrym? „Są zszokowani odrzuceniem”

Jak donosi informator magazynu PEOPLE w uroczystości wzięło udział między 20 a 30 osób w tym matka Markle, oraz chrzestny dziewczynki Tyler Perry.

Mogę potwierdzić, że księżniczka Lilibet Diana została ochrzczona w piątek, 3 marca, przez arcybiskupa Los Angeles Johna Taylora – przekazał serwisowi rzecznik.

 

Niestety próżno było szukać śladów po rodzinie ze strony Harry’ego. Według informatora nikt z Wielkiej Brytanii na to przyjęcie nie przybył.

 

 

File photo dated 27/11/2017 of Prince Harry and Meghan Markle in the Sunken Garden at Kensington Palace, London, after the announcement of their engagement. The Duchess of Sussex has told how she only began to understand what it was like to be treated like a black woman when she started dating the Duke of Sussex. Meghan, in conversation with pop superstar Mariah Carey for her Spotify podcast, said her relationship with Harry led to more focus on her race than ever before. Issue date: Tuesday August 30, 2022.,Image: 356257054, License: Rights-managed, Restrictions: FILE PHOTO, Model Release: no, Credit line: Dominic Lipinski / PA Images / Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum