Chociaż ciężko w to uwierzyć, Meghan Markle i książę Harry postanowili zrezygnować z bycia częścią rodziny królewskiej i zamieszkać w Kanadzie. Niedługo wyprowadzą się ze swojej posiadłości Frogmore Cottage – muszą jednak zwrócić pieniądze za jej remont. Rozglądają się za nowym miejscem, w którym będą wić swoje gniazdko – i to nie byle jakim.

Meghan i Harry STRACĄ tytuły królewskie! Jest NOWE oświadczenie królowej Elżbiety

Posiadłość Meghan i Harry’ego w Kanadzie

Jak donosi „The Sun”, para jest zainteresowana posiadłością wartą 21 milionów funtów w dzielnicy Kitsilano.

Meghan wyraziła zainteresowanie tym pięknym domem. Byłby idealny dla niej, Harry’ego i małego Archiego. Okolica jest znana jako miejsce dla bogatych ludzi i panuje tam luźna atmosfera. Jestem pewien, że byliby tam bardzo szczęśliwi i powitani przez wszystkich z otwartymi ramionami – donosi agent nieruchomości.

W domu znajduje się aż pięć sypialni i sześć łazienek. Z okna widać ocean i jest bardzo blisko do plaży, gdzie Meghan mogłaby ćwiczyć jogę.

Tutaj zobaczycie zdjęcia posiadłości.

Para musi zwrócić 2,4 milionów funtów za remont we Frogmore Cottage, którego część została sfinansowana z pieniędzy podatników. Jak widać, nie jest to dużo, jak na ich kieszeń, skoro stać ich na taki dom.

Meghan i Harry udostępnili na Instagramie piosenkę o odejściu z pałacu? Wywołała OBURZENIE

Oświadczenie królowej Elżbiety w sprawie Meghan i Harry’ego

Królowa wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że rozumie decyzję wnuka i jego żony.

Ciesze się, że po wielu miesiącach rozmów i dyskusji, wspólnie udało się znaleźć konstruktywne i wspierające porozumienie dla mojego wnuka i jego rodziny. Harry, Meghan i Archie zawsze będą bardzo kochanymi członkami mojej rodziny. Zdaję sobie sprawę z wyzwań, jakie napotkali w wyniku intensywnej analizy w ciągu ostatnich dwóch lat i popieram ich pragnienie bardziej niezależnego życia. Chcę im podziękować za ich poświęconą pracę w tym kraju i poza nim. Jestem szczególnie dumna z tego, że Meghan tak szybko stała się członkiem rodziny. Cała moja rodzina ma nadzieję, że dzisiejsza umowa pozwoli im budować szczęśliwe i spokojne nowe życie.

Meghan i Harry z Archiem fot. Forum/BACKGRID

Meghan Markle i książę Harry fot. Forum/REUTERS

Meghan Markle i książę Harry fot. Forum/REUTERS