Meghan Markle nie schodzi ze świecznika odkąd wyszła za (księcia) Harry’ego. Wielkimi krokami zbliża się premiera biografii Meghan i Harry’ego, która po przesunięciu daty wydania została przełożona na 11 sierpnia. Równocześnie zbliża się premiera książki, napisanej przez ekspertkę royalsów, która zamierza ujawnić hipokryzje Markle. Przygotujcie się na wielki szok.

Ciocia księcia Harry’ego mówi, że probówała POMÓC Meghan Markle

Książka o małżeństwie Meghan z Harrym może ją zniszczyć?

Meghan Markle nie zaskarbiła sobie sympatii poddanych i postanowiła wycofać się z życia rodziny królewskiej razem z mężem. Księżna Kate gdy weszła w tryby rodziny królewskiej, również nie miała łatwego życia, ale „zakasała rękawy” i postanowiła udowodnić, że świetnie sprawdzi się w nowej roli, co jej się udało. Markle postanowiła uciec i to rozwścieczyło opinię publiczną, która często przedstawia ją w złym świetle.

Meghan odeszła z rodziny królewskiej i zabrała biżuterię po Dianie? To miała być zemsta

W czerwcu ma ukazać się książka poświęcona małżeństwu Markle z Harry’m i już teraz wiadomo, ze szykuje się spory skandal. Lady Colin Campbell, która uchodzi za znawczynię dworu królowej Elżbiety, postanowiła podjąć się wyzwania i wyda 25 czerwca książkę „Meghan and Harry: The Real Story”. Campbell ma na swoim koncie mnóstwo publikacji poświęconych właśnie członkom rodziny królewskiej, pisała o księżnej Dianie, czy małżeństwach royalsów.

Meghan Markle i Harry na królewskiej uroczystości.

Meghan Markle i Harry na królewskiej uroczystości. Fot.Forum/REUTERS.

Meghan przedstawiona jako manipulantka w książce „Meghan and Harry: The Real Story”

W sieci pojawiły się przecieki. Dziennikarka serwisu show-biznesowego, zdradziła, że jest bliską przyjaciółką Lady Campbell i dzięki znajomości z nią miała już wgląd w zawartość nadchodzącej książki.

Wiem, że ta książka przeszła przez więcej prawników niż Harvey Weinstein – napisała dziennikarka w swoim najnowszym felietonie.

https://www.instagram.com/p/CAQEXt5HHWx/

Książka ma ujawnić, jaką osobą w rzeczywistości jest Meghan. Lady Colin Campbell nie przebierała w słowach nazywając Markle „manipulantkę uzależnioną od sławy” , której „całe życie jest występem”. Według niej Meghan jest osobą nadętą i zawsze chciała być gwiazdą. Jest również zdania, że była księżna dokładnie przestudiowała życiorys męża i „zapolowała na niego”a teraz „wytresowała go jak małego pieska”.

Pojawiła się również postać samego księcia Harry’ego. Według autorki był on zdesperowany, by z kimś się związek. Padły ostre epitety, jak: „rekwizyt”, „żałosny”, czy „nie jest bystrzachą”.

Szykuje się naprawdę spory skandal.

Przeczytacie nową publikację na temat Meghan i Harry’ego?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Książę Harry napisał list, w którym wyraził pragnienie lepszej przyszłości dla swojego syna

Archie Harrison, syn Meghan Markle i księcia Harry’ego wypowiada już TE słowa

Wiemy, jak będzie wyglądać okładka biografii Meghan Markle i Harry’ego (FOTO)

Elegancka Meghan Markle z mężem na oficjalnym wystąpieniu.

Elegancka Meghan Markle z mężem na oficjalnym wystąpieniu. Fot.Forum/REUTERS

Meghan Markle w niebieskiej sukience na oficjalnym wystąpieniu w Londynie.

Meghan Markle w niebieskiej sukience na oficjalnym wystąpieniu w Londynie. Fot. ZUMA Press.

Meghan Markle z Harrym na ostatnim wystąpieniu, przed odłączeniem się od członków rodziny królewskiej.

Meghan Markle z Harrym na ostatnim wystąpieniu, przed odłączeniem się od członków rodziny królewskiej. Fot.Forum/PA Images.