Meghan Markle zanim jeszcze dołączyła oficjalnie do brytyjskiej rodziny królewskiej nie miała łatwo z mediami. W prasie i w sieci nie brakowało negatywnych informacji na jej temat. I zdaje się, że to się nie zmieni. Znów pojawił się artykuł, stawiający Meghan w złym świetle.

Meghan mogła mieć związek z nieprzychylnym tekstem o Kate?

Meghan zabrała biżuterię po Dianie?

Na początku roku Meghan i Harry oznajmili, że rezygnują z obowiązków i przywilejów rodziny królewskiej i odchodzą z niej. Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Para kilka miesięcy temu opuściła Wielką Brytanię i przeniosła się do Kanady. Jednak z czasem znów zmienili miejsce zamieszkania i teraz mieszkają w Los Angeles.

Amerykański brukowiec „National Enquirer” twierdzi, że wyprowadzając się z Wielkiej Brytanii Meghan zabrała nie tylko swoje rzeczy. Ponoć spakowała też biżuterię po księżnej Dianie, której łączny koszt to ok. dziesięć milionów dolarów! Co więcej, Meghan ponoć nie chce ich zwrócić, a nawet chce więcej – zarządała pierścionka, który Harry otrzymał po śmierci matki. Harry jednak oddał go w przeszłości Williamowi, by ten wręczył go Kate.

Wiemy, jak będzie wyglądać okładka biografii Meghan Markle i Harry’ego (FOTO)

Tabloid twierdzi też, że Meghan zrobiła to, by się zemścić, m.in. za to, że w dniu ślubu dostała diamentową tiarę, choć zależało jej by królowa dała jej szmaragdową. Powodem takiego zachowania żony Harry’ego ma być też zazdrość o Kate.

Patrzyła, jak królowa obsypuje Kate diamentami i rubinami i poprzysięgła zemstę na nich obu. Kto wie, z iloma skarbami odeszła! – twierdzi informator gazety.

O Meghan Markle powstała już cała mas artykułów. Głównie tych, w których jest negatywnie przedstawiana. Myślicie, że to kolejne oszczerstwa?

ZOBACZ TEŻ:

Meghan Markle przyznała, że była ofiarą dyskryminacji rasowej – wyśmiewano ją i obrażano

Kim Kardashian próbuje zaprzyjaźnić się z Meghan Markle. Zobaczcie, co zrobiła

Ciocia księcia Harry’ego mówi, że probówała POMÓC Meghan Markle

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i książe Harry/fot. FORUM

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i Książę Harry/fot. Forum/REUTERS