Meghan Markle po urodzeniu Archiego bardzo szybko wróciła do obowiązków. Razem z księciem Harrym wybrali się w trwającą kilka tygodni podróż do Afryki. Meghan wróciła do tych czasów i przyznała, jak było jej ciężko w zeszłym roku.

Przyjaciel Meghan Markle wyznaje, dlaczego już do niej nie dzwoni

Meghan Markle o hejcie

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję o odejściu z monarchii.  Meghan w wywiadzie powiedziała, jak wpływał na nią hejt w sieci.

Media społecznościowe to świetna możliwość połączenia się z innymi, ale mogą też skończyć jako miejsce podziałów. Wiem, co mówię, bo powiedziano mi, że w 2019 roku byłam najbardziej „trollowaną” osobą na świecie (…) Nieważne, czy masz 15, czy 25 lat. Jeśli ludzie rozpowiadają na twój temat nieprawdziwe rzeczy, szkodzi to twemu zdrowiu psychicznemu.

Meghan i Harry na podwójnej RANDCE. Mieli powód do świętowania (ZDJĘCIA)

Meghan i Harry pochwalili się podwórkiem wokół swojej posiadłości. Żona księcia w jesiennej stylizacji

Meghan Markle szczerze o macierzyństwie

Meghan Markle w przeszłości udzieliła wywiadu dziennikarzowi, w którym przyznała, że nie jest wszystko w porządku. Teraz wróciła do tej chwili i wyznała, że nie zastanawiała się długo nad tym, co mówiła. Po prostu była przemęczona wykonywaniem obowiązków i jednoczesną opieką nad synem Archiem.

Byłam zmęczona. Właśnie miałam kąpać Archiego, byłam wyczerpana – wspomina swój wywiad dla ITV.

Meghan kontynuowała:

Wiele osób o tym nie wie, ale czułam się, jakbym przebiegła maraton. Między każdym oficjalnym spotkaniem biegałam do dziecka, aby upewnić się, że jest najedzony, a uwierzcie mi, było tego dużo. Na sam koniec dziennikarz zapytał mnie: „Wszystko w porządku?”. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że moja odpowiedź spotka się z zainteresowaniem całego świata.

Meghan Markle z synkiem Archiem

Meghan Markle z synkiem Archiem fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan i Harry na rozdaniu nagród

Meghan i Harry na rozdaniu nagród fot. Paul Edwards / News Licensing / Forum