Meghan Markle i książę Harry zaangażowali się w wydarzenie, które miało miejsce w miniony weekend, koncert Global Citizen’s Vax, mający na celu promowanie szczepień i równy dostęp do nich. Pojawił się na nim jedynie Harry. Megha nagrała jednak specjalną wiadomość, która została opublikowana w sieci.

Książę Harry oficjalne dołączył do gwiazd Hollywood. Wystąpił na scenie w Los Angeles

Meghan Markle wygłasza przemówienie w zaawansowanej ciąży

Meghan Markle w ciągu kilku tygodni zostanie po raz drugi mamą. Para jest już rodzicami syna Archiego, a teraz urodzi im się córka.

Żona Harry’ego podczas przemówienia miała na sobie piękną, wiosenną sukienkę w kwiaty i włosy ułożone w lekkie fale. Na niektórych ujęciach było widać jej duży brzuszek.

Bardzo ważne jest, aby nasze wyzdrowienie było priorytetem dla zdrowia, bezpieczeństwa i sukcesu wszystkich, a zwłaszcza kobiet, które zostały nieproporcjonalnie dotknięte tą pandemią. Kobiety, a zwłaszcza kobiety kolorowe, były świadkami utraty przez całe pokolenie zysków ekonomicznych. Od początku pandemii prawie 5,5 miliona kobiet straciło pracę w Stanach Zjednoczonych, a 47 milionów więcej kobiet na całym świecie prawdopodobnie popadnie w skrajne ubóstwo – powiedziała.

Jak Meghan Markle znosi drugą ciążę? Jest na specjalnej diecie

W dalszej części wspomniała o swojej córce.

Razem z mężem cieszymy się, że wkrótce możemy powitać córkę. To uczucie radości, którym dzielimy się z milionami innych rodzin na całym świecie. Kiedy myślimy o niej, myślimy o wszystkich młodych kobietach i dziewczętach na całym świecie, które muszą otrzymać zdolność i wsparcie, aby nas prowadzić.

Archie skończył 2 latka! Meghan i Harry pokazali nowe zdjęcie syna

Wcześniej z okazji drugich urodzin syna, para prosiła o wpłaty na szczepienia dla najbardziej potrzebujących osób.

 

Meghan Markle w zielonej sukience

Harry, Meghan Markle/fot. FORUM

Meghan Markle i Harry z synem

Meghan Markle i Harry z synem/fot. FORUM

Książę Harry z Meghan Markle i małym Archiem w podróży po Afryce

Książę Harry z Meghan Markle i małym Archiem w podróży po Afryce. Fot.Forum/Reuters