Odkąd pojawiła się na orbicie królewskiego dworu, Meghan Markle (36 l.) wciąż wywołuje kontrowersje i plotki. Nie chodzi tylko o fakt, że przyszła księżna jest rozwódką. Konserwatywny dwór nie przewidział, że pojawi się na nim osoba, która będzie otwarcie bojkotować etykietę. Meghan łamie zasady spoufalając się z ludźmi podczas oficjalnych wizyty, noszą nie takie torebki, jak trzeba i czesząc się nie tak, jak powinna. Ostatnia fryzura narzeczonej księcia Harry’ego znów wywołała burzę.

Oto, co wydarzy się po narodzinach trzeciego royal baby

W przeciwieństwie do księżnej Kate, która zawsze dba, by jej fryzury były klasyczne i eleganckie, Meghan pozwala sobie na odrobinę szaleństwa na swej głowie. W miniony piątek podczas wizyty w Irlandii Markle pokazała się w niedbałym koczku.

Kate Middleton przywoływała swe włosy do porządku nakładając na nie czepek. Meghan pozwala, by jej pasemka fruwały dowolnie i wymykały się spod kontroli. Co gorsza, Markle spina włosy „byle jak”. Jej ostatni koczek to kolejny dowód na to, że Meghan ma w nosie etykietę.

TAK będą wyglądać synek i córeczka Meghan i Harry’ego

Ciekawe, czy Królowa Elżbieta zwróci jej uwagę, czy pozwoli Meghan na taki luz? Wiele się może zmienić po ślubie – Markle jako księżna być może w końcu ugnie się pod etykietą. A jak Wam podoba się ostatnia fryzura przyszłej księżnej?

Meghan Markle skrytykowana za tę FRYZURĘ

Meghan Markle skrytykowana za tę FRYZURĘ

Meghan Markle skrytykowana za tę FRYZURĘ

Meghan Markle skrytykowana za tę FRYZURĘ