Brytyjscy paparazzi przyłapali księcia Harry’ego (39 l.) i Meghan Markle (42 l.), którzy przybyli do Los Angeles po 18-godzinnym maratonie lotów z Nigerii. Para, która wczoraj opuściła Abudżę po 3-dniowej wizycie, została sfotografowana na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles. W międzyczasie lądowali na angielskim Heathrow, ale nie postawili nogi na brytyjskiej ziemi. Czas przesiadki spędzili w specjalne strefie wydzielonej w części VIP.

Meghan Markle przyłapana w wiosenno-letnim uniformie

Meghan Markle w podróż wybrała się w znanym, ale rzadko widywanym połączeniu. Wiosną i latem zmieniamy bazę jesienną – czerń, na biel. A kolor biały w tym sezonie króluje. Często widujemy na gwiazdach stylowe total looki lub połączenia z lnianymi odcieniami beżu, niebieskiego lub granatu. A co z brązem? No właśnie! Na taki zestaw zdecydowała się Meghan.

Meghan białe rurki (koniecznie przed kostkę), połączyła z kaszmirowo-jedwabnym sweterkiem Loro Piana (ok. 5200 złotych) i brązową marynarką – dwurzędową – włoskiego brandu Loro Piana (ok. 16,000 złotych).

Meghan w bieli i brązach

Meghan Markle uzupełniła swój look mokasynami Yves Saint Laurent (ok. 3200 złotych) i złotymi kolczykami marki Kimai (ok. 3000 złotych).

Państwo Sussex określili swoją „prawie królewską” podróż do Afryki „fantastyczną” i powiedzieli, że będzie to „pierwsza z wielu niezapomnianych podróży” do tego kraju. W końcu Meghan okrzyknęła Nigerię „swoim krajem”, po tym jak testy DNA wykazały, że w 43% jest Nigeryjką.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: