Meghan Markle (42 l.) powróciła do Nowego Jorku po ostatniej traumatycznej wizycie, gdy wraz z księciem Harrym i mamą uciekali przed paparazzi.

Pani Sussex wyglądała szykownie w szerokich spodniach i białej marynarce z odkrytymi ramionami podczas uroczystości związanych ze Światowym Dniem Zdrowia Psychicznego. Wraz z Harry pojawili się na pierwszym” Szczycie Rodziców Fundacji Archewell”.

Meghan Markle na ambicje polityczne. Chce startować na stołek senatorski?

Meghan Markle miała na sobie niecodzienną marynarkę Altuzarry, białe spodnie z szerokimi nogawkami i buty na obcasie. Najnowsza stylizacja, która przywołuje wspomnienie białej sukienki z odkrytymi ramionami Louis Vuitton, którą miała na sobie na gali Ripple of Hope 2022, podzieliła opinię.

Meghan Markle cała na biało

Według niektórych wyglądała pięknie, jak zawsze, inni nie mogli pozbyć się wrażenia, że stylizacja nie komplementowała zbytnio jej zgrabnej figury. Co myślicie?

Meghan Markle chce powrócić do aktorstwa

Książę i księżna Sussex podczas swojej wizyty w Nowym Jorku odwiedzili także Marcy Lab School, gdzie Markle miała na sobie niebieską kurtkę uniwersytecką, która podobno została jej podarowana przez uczniów Robert Clack School w Essex w Anglii podczas wizyty w 2020 r.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii poniżej: