Meghan Markle po raz pierwszy od narodzin 3-miesięcznej Lilibet wypowiedziała się na temat córeczki. Zapytana jak się miewa niemowlę, odpowiedziała „ona jest piękna!”.

Meghan i Harry na koncercie Global Citizen Live. Żona księcia w krótkiej sukience od Valentino

Podczas gdy oświadczenie Meghan było jej pierwszym publicznym oświadczeniem na temat córeczki, książę Harry już wcześniej udzielił wywiadu na temat życia z dwojgiem dzieci:

Ona… wydaje się szczęśliwa, że ​​po prostu siedzi tam, podczas gdy [nasz syn], Archie, biega jak szalony

Jedno ze źródeł dodało również, że 2-letni Archie, „absolutnie uwielbia swoją młodszą siostrę i daje jej dużo pocałunków”. W czerwcu informator dodał, że nie ma żadnych „problemów z zazdrością”, a maluch jest „życzliwym, kochającym” dzieckiem, podsumowując: „Trzymał ją z pomocą rodziców”.

W zeszłym miesiącu Meghan po raz pierwszy pozwoliła rzucić okiem na noworodka, świętując z Melissą McCarthy swoje 40-te urodziny za pośrednictwem Zoomu. Na nagraniu można było zobaczyć biurko, na którym stało oprawione zdjęcie z Lili i Archiem.

Meghan Markle pokazała rodzinne zdjęcia, a w tym córkę Lilibet z księciem Harrym

Harry i Meghan

Harry i Meghan na wizycie w 1 World Trade Center

Oprócz wizyty w 1 World Trade Center w Nowym Jorku w weekend, aktorka i Harry wzięli udział w Global Citizen Live w sobotę 25 września. Dzień wcześniej absolwentka Northwestern University przeczytała dzieciom w szkole swoją nową książkę „The Bench”. w Harlemie.