Meghan Markle i książę Harry na początku sami zajmowali się synkiem Archiem Harrisonem. W końcu zdecydowali jednak, że potrzebują pomocy. Znalezienie odpowiedniej niani nie było jednak łatwe. Jedna z nich straciła pracę w środku nocy.

Oto, co NAPRAWDĘ pałac myślał na temat amerykańskiego baby shower Meghan Markle

Meghan Markle zwolniła nianię w środku nocy

Meghan Markle zależało przede wszystkim na osobie, która będzie doglądała jej synka nocą. Więcej na temat powiedział Omid Scobie, jeden z autorów książki „Harry i Meghan. Chcemy być wolni”. Poruszył go w programie „A Very Royal Baby: From Cradle to Crown”. Zdradził, że Meghan zwolniła nianię w środku nocy. Opiekunka wykazała się nieodpowiedzialnością i brakiem profesjonalizmu.

Chociaż ze względów prawnych nie mogę podać szczegółów zatrudnienia tej osoby, to doszło do incydentu i to w czasie jednej z pierwszych nocy. To zniechęciło Meghan i Harry’ego do nocnej opieki. Zostali zmuszeni do zwolnienia niani w środku nocy z powodu braku profesjonalizmu i nieodpowiedzialnego zachowania.

Dopiero po TRZECH latach wyszło na jaw, jak królowa zareagowała na suknię ślubną Meghan Markle

Książę Harry z Meghan Markle i małym Archiem w podróży po Afryce

Książę Harry z Meghan Markle i małym Archiem w podróży po Afryce. Fot.Forum/Reuters

Rodzina królewska złożyła życzenia urodzinowe Archiemu na Instagramie! Internautów zaskoczyło TO zdjęcie

Ostatecznie zatrudnili kolejną nocną nianię, jednak to nie zdało egzaminu – woleli w tym czasie sami zajmować się Archiem. Przyjęli kogoś do pracy w ciągu dnia.

Przyszła kandydatka numer trzy. Kiedyś dla nich pracowała do czasu ich przeprowadzki do Kalifornii. Pomagała im bardzo często od dziewiątej do siedemnastej. To była świetna współpraca.

Meghan Markle i Archie w dokumencie księcia Harry’ego fot. YouTube

Meghan Markle z Harrym i synkiem

Meghan Markle z Harrym i synkiem fot. Backgrid USA / Forum

Meghan Markle, Książę Harry

Meghan Markle, Książę Harry, fot.Forum/Mega Agency