Michał Baryza zdobył drugie miejsce w 5. edycji programu Top Model. Widzowie pokochali go za pracowitość, uprzejmość i oczywiście – świetny wygląd.

Okropny HEJT na jedną z uczestniczek TOP MODEL! Oni nie mają litości

Program otworzył mu drzwi do kariery, która coraz prężniej się rozwija. Obecnie Michał pracuje nadal jako model i z tej okazji bardzo dba o swoje ciało, które jest jego narzędziem pracy. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Baryzy widać, że nie próżnuje na siłowni.

OMG! Michał Baryza pokazał nagą pupę na Instagramie

Model zachwycił swoje fanki, pozując całkiem nago i pokazując umięśnione ciało. Oprócz tego zdradził informację, która sprawiła, że tysiącom kobiet ugięły się kolana.

Uczestniczki brytyjskiego TOP MODEL są wyjątkowo brzydkie?! Zdaniem internautów program powinien nosić tytuł… TOP ZOMBIE!

Ken i Barbie, pamiętacie? No to Ken jest, tylko Barbie wywiało… – napisał Michał pod zdjęciem.

Wygląda na to, że Michał rozstał się ze swoją dziewczyną i znów jest do wzięcia!

Czyż to nie wspaniała wiadomość?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Panowie i to jest mało ważne czy masz kaloryfer czy grzejnik, ważne jest to jak się czujesz. Milion marzeń, tylko kilka zrealizuję w swoim życiu. Staram się dążyć do doskonałości, nie zawsze wychodzi, ale powoli osiagam cel. Nie wszystko od razu. Zdrowie najważniejsze. Pamiętaj! Możesz mieć wszystko, ale bez zdrowia reszta leży. 👐 Chcesz zacząć trenować, zgłoś się do mnie. Znajdę odpowiedniego trenera specjalnie dla Ciebie na terenie Warszawy i Torunia. 👐Masz problemy z kręgosłupem, barkiem, kolanem, nadgrastkiem, kostką, mieśniami, potrzebujesz rehabilitacji i profesjonalnej opieki, cierpisz na bezsenność? Tabletki to nie rozwiązanie. Skromny, ale przytulny kącik @wyspamb . To wyjątkowe miejsce, bo daje nadzieję na lepsze jutro. To dla mnie przyjemność, kiedy mogę Ci pomóc. Zamiast czekać 3 lata na operację, może jeszcze uda mi sie znaleźć dla Ciebie ratunek? Wychodzę z założenia kto nie ryzykuje… nie pije szampana. Więc podejmuję ryzyko dokładnie, tak jak Ty. 👐 Masz pasję i chcesz mieć na własność taką -WYSPE-. Zapraszam Fizjoterapeutów z dyplomami do zespolu. Przedstaw mi swój projekt, pomysł i miejsce. Może to właśnie Ty będziesz mógł poprowadzić tak innowacyjne miejsce w Polsce. Miejsce z historią i prawdziwym wnętrzem. Wracamy do prehistori w teraźniejszości. Pokażemy Ci co możemy osiągnąć masażem. Rzeczy nie do opisania 😍 Chce wracać do korzeni, które kiedyś dawały nam zdrowie. Moim zadaniem jest pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Wyleczyć chorych. Praca fizjoterapeuty to cieżka praca prawda, ale za to ile satysfakcji, jeżeli otwierasz drzwi człowiekowi, który zgubił klucze. 👐Wiesz jak utrzymać dobre ph skóry? Wiesz jakiego kremu używać do twarzy? Nie bierz pierwszego lepszego kremu z półki, tylko dobierz odpowiedni dla siebie. Poszalałem?! Lubię się dzielić ciekawymi rzeczami. Rzadko biorę udział w rozmowach, ale tak naprawdę lubię gadać😉 Tą sylwetkę robię już dłuższy czas może za 20 lat, jak Bozia da wystartuję, gdzieś🔞 Zobaczymy czy dziadzia Baryza, wtedy da radę! Teraz jest teraz i robimy modelową sylwetkę. Ken i Barbie, pamiętacie? No to Ken jest, tylko Barbie wywiało … 😍 #BodybyBaryza #modellife #man #topmodel #fitman

Post udostępniony przez Michał Baryza (@michalbaryza)