W 1. odcinku „Tańca z Gwiazdami” ku zaskoczeniu widzów, jury składało się z trzech osób: Iwony Pavlovic, Andrzeja Grabowskiego i Oli Jordan – zabrakło Michała Malitowskiego.

Okazało się, że tancerz doznał poważnej kontuzji. Myśleliśmy, że to tylko jednorazowa nieobecność jurora w programie.

Justyna Żyła ZREZYGNUJE z Tańca z gwiazdami?

Sprawa jest jednak na tyle poważna, że postanowił zrezygnować z udziału w tej edycji. Napisał oświadczenie na Facebooku.

Drodzy Przyjaciele!

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii.

Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie.
Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami.

Podczas mojego okresu rekonwalescencji, w sprawach związanych z zawodowymi zobowiązaniami, proszę kontaktować się z Joanną. W pozostałych kwestiach w Polsce, proszę o kontakt z moją PR manager Agatą Laskowską.

Do zobaczenia niebawem! Wasz Michał

Jeszcze nie wiemy, czy zamiast Michała ktoś inny zasiądzie w jury, czy może produkcja programu zdecyduje się, aby pozostało w trzyosobowym składzie.

Zobaczcie, jak Agnieszka Radwańska będzie wyglądać w Tańcu z gwiazdami (ZDJĘCIA)

Żałujecie, że go nie będzie?

scena z: Michał Malitowski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA scena z: Michał Malitowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Ola Jordan, Michał Malitowski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA