Jedni ją atakują i wróżą szybki koniec kariery, inni trzymają kciuki i dopingują.

Choć pierwszy taniec Justyny Żyły zebrał najniższe noty, to ostre słowa jurorów przyniosły zadziwiający skutek. Publiczność programu, tak jak i inni jego uczestnicy, stanęli murem za Żyłą, a krewka góralka zagryzła zęby i już następnego ranka po występie ćwiczyła na sali treningowej.

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła zatańczyła FATALNIE, Joanna Mazur faworytką jury (ZDJĘCIA)

Pokonać stres i zatańczyć przed kilkumilionową publicznością to jedno ale znieść miażdżącą krytykę to drugie. Oczywiście wszyscy znają cięty język Iwony Pavlović, jednak nikt nie spodziewał się aż tak surowej oceny.
Pierwszy raz w historii programu padła „jedynka”!

– Chciałabym być taką małpą – nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię złego. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! – powiedziała słynna „Czarna Mamba”.

Kaczoruk rozstała się z Wojewódzkim przez Taniec z gwiazdami?

W obronie swojej gwiazdy stanął jej taneczny partner Tomasz Barański.

– Jurorzy niepotrzebnie nas tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc – powiedział po odcinku w jednym z wywiadów Barański.

Tomek zapewnił jednak, że ani on, ani Żyła nie zamierzają składać broni:

– Idziemy dalej. Justyna ma dużo dystansu do tego co się wokół niej dzieje – zapewnił tancerz.

Już w piątek Justyna zmierzy się z foxtrotem. Każdego dnia trenuje i wylewa z siebie siódme poty, by opanować zawiłą choreografię i udowodnić jurorom, że się mylili. Znając jej charyzmę i uparty charakter da z siebie wszystko, a przy okazji będzie się po prostu dobrze bawić. W końcu o to przede wszystkim chodzi w tanecznym show.

Poza tym Justyna wie, że po swojej stronie ma bliskich, kolegów z programu i tysiące internautów, którzy zasypują ją słowami wsparcia i zapewniają, że i w najbliższy piątek będą trzymać za nią kciuki. Czy to wystaczy?

justyna żyła taniec z gwiazdami_02_wynik justyna żyła taniec z gwiazdami_03_wynik
justyna żyła taniec z gwiazdami_04_wynik justyna żyła taniec z gwiazdami_05_wynik
justyna żyła taniec z gwiazdami_06_wynik justyna żyła taniec z gwiazdami_09_wynik
justyna żyła taniec z gwiazdami_10_wynik justyna żyła taniec z gwiazdami_11_wynik
justyna żyła taniec z gwiazdami_wynik