Michała Szpaka mieliśmy zobaczyć podczas tegorocznego koncertu w Opolu. Niestety był zmuszony odwołać występ z powodu choroby.

Michał Szpak pokazał intymne zdjęcie ze znaną tancerką. Czy właśnie pochwalił się nową dziewczyną?

Michał Szpak odwołał występ w Opolu

Michał Szpak zamieścił wpis na Instagram, w którym wyjaśnił, dlaczego nie mógł pojawić się na koncercie w Opolu podczas KFPP.

Michał Szpak w wykonaniu Shallow Lady Gagi. Wyszło genialnie!

Dziękuję wam za dzisiejszy koncert. Przepraszam, że nie wyszedłem po występie, ale niezbyt dobrze się czuję. Pozdrawiam was z łóżka i trzymajcie za mnie kciuki, żebym wyzdrowiał szybko – napisał.

Niestety stan zdrowia Michała się nie polepszył. Na tegorocznym festiwalu – Artur Orzech oznajmił, że artysta dostał zapalenia krtani.

Michał szybko jednak postanowił nagrać na Instagramie relację, w której wyjaśnia jak się czuje:

Witajcie kochani! Żyję, żyję żyję, musiałem się odciąć po powrocie i po tym moim niezbyt dobrym funkcjonowaniu do rzeczywistości. Bardzo Wam dziękuję za ten ogrom wsparcia jaki dostaję od Was i cóż, nie udało się w tym roku wystąpić w Opolu ze względu na moją złą formę przede wszystkim mojego głosu, ale co się odwlecze to nie uciecze. Widzimy się prawdopodobnie już za tydzień na koncercie, także bądźcie czujni. Jeszcze raz ogromnie Wam dziękuje za to wsparcie, które od Was otrzymałem, buziaki! – powiedział muzyk.

Michał Szpak OBCIĄŁ włosy! Wygląda pięknie?

Pozostaje nam życzyć szybkiego powrotu do zdrowia!

scena z: Michał Szpak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Michał Szpak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA