Michał Wójcik dobrze znany z kabaretu Ani Mru Mru znalazł się w trudnej sytuacji i ma powody do smutku. Jego ukochana zachorowała na nowotwór. Kabareciarz nagrał wideo, w którym prosi o pomoc i wsparcie zbiórki na leczenie partnerki.

Małgorzata Rozenek-Majdan pomaga finansowo byłemu mężowi – nie chowa urazy

Michał Wójcik prosi o pomoc

Partnerka Wójcika, Jania, zachorowała na nowotwór. Kabareciarz wierzy jednak, że to nie wyrok i leczenie pomoże wrócić jej do zdrowia, dlatego zaapelował o pomoc.

Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała – ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc – mówi na nagraniu zamieszczonym w sieci Michał Wójcik.

Z prośbą o pomoc wyszli także pozostali członkowie Ani Mru Mru. Na oficjalnym fanpage’u grupy na Facebooku zamieścili specjalny wpis.

Kochani! Pomagamy! Tym razem Michałowi… Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno! Jesteście z nami? – czytamy.

Ruszyła już zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na diagnostykę i hospitalizacje partnerki Michała Wójcika. Potrzebna kwota to 150 tysięcy złotych. Apel Wójcika przyniósł efekt, bo teraz na stornie zbiórki można zobaczyć, że udało się zebrać znacznie więcej pieniędzy. Link do zbiórki TUTAJ.

 

ZOBACZ TEŻ:

Lidia Kopania ujawnia nam: „Mój tato jest chory na raka”

Kim Kardashian zaproponowała pomoc PROTESTUJĄCEJ, po tym, jak zobaczyła jej zdjęcia

Michał Wójcik na scenie

Michał Wójcik/fot. AKPA

Michał Wójcik na scenie

Michał Wójcik/fot. AKPA