Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo zapracowaną mamą. Zaledwie miesiąc temu na świecie pojawił się jej trzeci syn Henio a Gonia już wróciła do pracy na planie „Projektu Lady”. Perfekcyjna również nie narzeka na brak zainteresowania na Instagramie – Małgorzata bierze udział w różnych kampaniach reklamowych. Jednak nie każdy ma tak wygodną sytuację jak ona. Jej były mąż Jacek Rozenek przechodzi teraz ciężkie chwile. Mimo to może liczyć na wsparcie Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek chwali się idealną sobotą, a internautka martwi się o Henia. „Zaczęło się”

Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowanie jest dumną mamą i chętnie pokazuje swoje pociechy na Instagramie. Gosia nie zwalnia tempa nawet po porodzie i miesiąc później już jest w pracy. Świeżo upieczona mama nie mogłaby pozwolić sobie na tak szybki powrót do obowiązków, gdyby nie wsparcie i pomoc Radosława.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do pracy! Kto zajmie się Heniem?

Jednak celebrytka nie zapomina o byłym partnerze Jacku Rozenku, który ostatnimi czasy nie ma w życiu łatwo. Mężczyzna przeszedł przez dwa udary i z powodu koronawirusa dotknęły go problemy finansowe.

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek – od małżeństwa do przyjaźni

Mimo, że ich małżeństwo dawno się zakończyło, to w dalszym ciągu łączy ich przyjaźń. Rozstania nigdy nie są łatwe, ale ze względu na dzieci byli małżonkowie zdecydowali, że pozostaną w dobrych stosunkach. Małgosia i Jacek doczekali się dwóch synów: Tadeusza i Stanisława, a ostatnio Jacek pogratulował byłej żonie przyjścia na świat Henia.

Jacek Rozenek w ostatnim czasie zmagał się ze sporymi problemami. Najpierw podupadł na zdrowiu a później dotknęły go problemy finansowe. Małgosia pomaga jak może – pomogła w zorganizowaniu rehabilitacji i wykazała się wyrozumiałością w kwestiach finansowych.

Mężczyzna jest zaangażowany w wychowywanie dzieci – Jacek ponosił w równym stopniu koszty ich utrzymania. Z uwagi na sytuację Perfekcyjna zadecydowała, że Jacek nie musi płacić ustalonej niegdyś kwoty alimentów.

W tej sytuacji Małgosia zaproponowała Jackowi, by przekazywał tyle pieniędzy, ile będzie mógł – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia Małgorzaty w rozmowie z  „Na Żywo”.

Trzeba przyznać, że Małgorzata wykazała się sporą dojrzałością. Widać, że zależy jej na jak najlepszych kontaktach z byłym partnerem.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rozenek już pracuje na planie „Projektu Lady”. Pokazała metamorfozę mentorki Ireny

Małgorzata Rozenek-Majdan w krótkich szortach i szpilkach wraca do pracy: Wygląda Pani jakby nigdy nie urodziła dziecka

Lewandowska i Rozenek-Majdan umęczone po nocy – Małgosia nie pokazała nawet twarzy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na imprezie branżowej.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, fot. Baranowski/AKPA.

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem i dziećmi.

Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Rozenek, fot. Podlewski/AKPA.

Małgorzata Rozenek z ówczesnym mężem Jackiem Rozenkiem.

Małgorzata Rozenek z ówczesnym mężem Jackiem Rozenkiem, fot.AKPA.