Niepokojące wieści dobiegają ze Stanów Zjednoczonych. Trwają protesty „Black Lives Matter” przeciwko śmierci George’a Floyda, który zginął po uduszeniu przez policjanta w Minneapolis.

Kim Kardashian wspiera protestujących

Kim Kardashian zdradziła, jak wygląda jej plan treningowy – jest moc piszą fani

Kim Kardashian zaoferowała pomoc protestującej kobiecie, która została ciężko ranna w twarz przez gumową kulę. Celebrytka była zszokowana jej zdjęciami na Twitterze. Zaproponowała, że zapłaci za jej leczenie w szpitalu. Na zdjęciach widzimy, że uderzenie było tak mocne, że kobieta straciła część czoła, a jej lewe oko jest sine i spuchnięte.

To jest bolesne i tak niepokojące. Czy ktoś wie, jak mogę się z nią skontaktować? Chciałabym jej pomóc w opiece medycznej, jeśli będzie jej potrzebować – napisała Kim Kardashian.

Internauci natychmiast rozpoznali dziewczynę i odpowiedzieli, że 23-letnia Shannyn Sharyse Nara. 

Protestowałam dziś wieczorem. Wszystko nagrywałam, kiedy zostałam trafiona gumową kulą. Takie są efekty – napisała Shannyn Sharyse Nara. 

Kim Kardashian i Kanye West świętują 6. rocznicę ślubu – jak się poznali i co zrobił raper po pierwszym seksie z celebrytką?

Niektórzy internauci zarzucili protestującej, że udaje i sfałszowała ranę. Dziewczyna postanowiła udowodnić niedowiarkom i udostępniła film na swoim Instagramie

Najwyraźniej wiele osób uważa, że to, co się wydarzyło, nie było prawdą. Oto nagrany film zaraz po tym, jak zostałam trafiona. Prosimy skupić się na tym, dlaczego to robimy. TO DLA NIEWINNYCH, KTÓRZY UTRACILI SWOJE ŻYCIE PRZEZ BRUTALNOŚĆ POLITYKI I RASIZMOWI – napisała.

View this post on Instagram

I'm in love with my hair right now

A post shared by Shenanigans (@shannynsharyse) on