39-letnia Michelle Williams, która wiele lat temu była dziewczyną Heatha Ledgera (owocem ich związku jest córka Matilda, która przyszła na świat w 2005 roku), jest w ciąży. Aktorka, która oficjalnie wciąż jest żoną muzyka, Phila Elveruma, od dłuższego czasu jest związana z reżyserem, Thomasem Kailem. Daily Mail pisze, że para jest już po zaręczynach.

Michelle Williams jest w ciąży – kim jest jej partner i ojciec dziecka?

Michelle wyszła za Phila w lipcu 2018 roku. Ich małżeństwo nie trwało jednak zbyt długo – na początku 2019 roku para rozstała się. Oficjalnie nie poinformowano jeszcze o rozwodzie.

Tymczasem Williams układa sobie życie u boku reżysera. Z Thomasem zaczęła się spotykać podczas wspólnej pracy na planie przy produkcji serialu Fosse/Verdon. Media plotkowały, że to córka Michelle, Matilda, postanowiła połączyć mamę z Thomasem. Jak widać – jej pomysł wypalił w 100 procentach.

Obecny partner Michelle ma 42 lata. Jest zdobywcą statuetki Tony Award. Reżyserował między innymi film Hamilton oraz serial Grease: Live. W Wikipedii wciąż funkcjonuje jako mąż aktorki, Angeli Christian.

Michelle Williams, fot. Image Press / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Thomas Kail, fot. Faye Sadou/MPI / Capital pictures / Forum

Phil Elverum, mąż Michelle Williams, fot.  Skyler2018 / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Matilda Ledger, córka Heatha Ledgera i Michelle Williams, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum