Sylwia Juszczak na dobre usidliła Mikołaja Krawczyka. Wydawało się, że i ten związek aktora nie przetrwa, a jednak są już razem sześć lat! Para nadal ma się dobrze, chętnie pojawia się razem na ściankach i publikuje wspólne zdjęcia w social mediach.

Synowie Anety Zając skończyli 10 lat! Dodała urocze zdjęcie: „Pozwolili mi je tu wrzucić”

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak świętują urodziny córki

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak ostatnio świętowali trzecie urodziny córeczki Konstancji, która przyszła na świat jesienią w 2019 roku. Z tej okazji kochani rodzice zorganizowali jej w domu przyjęcie: gościom zapewnili catering, a Konstancji zamówili tort z motywem bajki „Kraina lodu„.

Aktorzy zdjęciami z urodzin córki pochwalili się na swoich profilach instagramowych:

Dzieeeń dooobry!😀 No i stało się! Imperatorka z Trójką z przodu – napisał Mikołaj Krawczyk.

Witajcie Kochani ☺️ Nasza Ukochana Córeczka skończyła 3 latka ❤️ nasze Cacuszko nasze Szczęście nasze wszystko. Jesteśmy szczęściarzami, jesteśmy wdzięczni za nasz Skarb – napisała Sylwia Juszczak. 

Mikołaj Krawczyk wcześniej był związany z Anetą Zając w latach 2005-2012. Poznali się na planie serialu „Pierwsza Miłość”, a w 2011 powitali na świecie bliźniaki. Niestety para rozstała się w nie najlepszej atmosferze. Wówczas Krawczyk związał się a Agnieszką Włodarczyk, która również grała w produkcji.

Sylwia Juszczak na Instagramie karmi piersią córkę Konstancję

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak-Arnesen Fot. Podlewski/AKPA

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk świętują rocznicę ślubu

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk świętują rocznicę ślubu

Fot. AKPA

Fot. AKPA