Mikołaj Krawczyk, po burzliwym rozstaniu z Anetą Zając i medialnym związku z Agnieszką Włodarczyk, stronił od mediów i nie pokazywał swoich dzieci. Tym razem jednak zrobił wyjątek i miał ku temu ważny powód – chłopcy skończyli bowiem dziesięć lat.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk świętują rocznicę ślubu – aktorka pokazała piękne zdjęcia z WESELA

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk – dzieci

Aktorka para była ze sobą w latach 2005 do 2012 roku. W 2011 roku na świat przyszli ich synowie: Robert i Michał, po czym ich relacja rozpadła się. Aktor związał się z Agnieszką Włodarczyk, a następnie z Sylwią Juszczak, z którą się ożenił w 2017 roku. Para wspólnie wychowuje córeczkę Konstancję urodzoną w 2019 roku.

Ten dzień zdecydowanie jednak należał do chłopców, dla których zorganizowano domowe przyjęcie. Wzięła w nim udział Sylwia Juszczyk oraz jej synowie z poprzedniego związku: Vincent i Nataniel Pągowscy, Mikołaj Krawczyk oraz najmłodsza z całej gromadki Konstancja.

Mikołaj Krawczyk musiał PRZEPROSIĆ fanów!

No i stało się!!! Michał i Robert mają za sobą pierwszą dekadę!!!😀❤️Proszę, moim ukochanym Przystojniakom słać masę dobrej energii i życzyć spełnienia wszystkich marzeń na kolejne dziesięciolecia!!! – napisał na Instagramie dumny tata.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk pokazali córkę – wszyscy zadają TO pytanie

Na zdjęciach nie widać Anety Zając, pozostaje więc sądzić, że zorganizowała synom osobną imprezę.

 

Aneta Zając została zdradzona

Mikołaj Krawczyk zdradził Anetę Zając

Mikołaj Krawczyk na otwarciu sklepu.

Mikołaj Krawczyk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Mikołaj Krawczyk z żoną.

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak-Krawczyk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.