Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli sekretny ślub. Nietypowa ceremonia była szeroko komentowana przez media. Swoje trzy grosze dorzuciła nawet była partnerka aktora, Agnieszka Włodarczyk. Krawczykowi najwyraźniej nie podoba się medialny szum wokół niego.

Włodarczyk komentuje ślub Krawczyka!

W wywiadzie dla Wideoportalu stwierdził, zdecyduje się na radykalne rozwiązanie sprawy:

– Przez te wszystkie lata, gdzie jestem przedstawiany niesprawiedliwie, wytworzył się we mnie taki pancerzyk, który pozwala mi na wszystko popatrzeć chłodnym okiem – i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje i wydaje mi się, że uczynić odpowiednie kroki, by to się wreszcie skończyło – bo to się niebawem skończy. […]. Trzeba się uciec do ostateczności.

– powiedział aktor.

Czyżby świeżo upieczony mąż miał w planach sądowe rozstrzygnięcie sporów? Czas pokaże. O Mikołaju pisano przecież tak wiele.

Przybliżmy zawiłe perypetie miłosne aktora. Ma on dwóch synów z Anetą Zając. Był związany z Agnieszką Włodarczyk, a o namiętnym związku para opowiedziała w Vivie. Wszystko rozpadło się, bo – jak się okazało – nie byli wcale tak idealnie dopasowani, jak twierdzili. Od 2017 Krawczyk jest mężem Sylwii Juszczak. Ich potajemny ślub był tematem numer jeden w wielu polskich tabloidach.

Beztroskie chwile Mikołaja Krawczyka

Czy aktor rzeczywiście pilnie strzeże prywatności, a to media wchodzą w jego życie z buciorami?

Krawczyk o walce z hejtem: Trzeba się uciec do ostateczności!

Krawczyk o walce z hejtem: Trzeba się uciec do ostateczności!

Krawczyk o walce z hejtem: Trzeba się uciec do ostateczności!