Ashton Kutcher (45 l.) i Mila Kunis (39 l.) we wtorek wrócili z wyjazdu na narty w Vail w Kolorado. Zostali sfotografowani w casualowych stylizacjach. Look Mili Kunis wyglądał totalnie w stylu niedawno opisanego przez nas zestawu Jennifer Lopez. Okazuje się, że jest to najmodniejsza opcja na stylizację prostych dresów. A mianowicie chodzi o TOTAL LOOK.

Jennifer Lopez wie jak wyglądać SZYKOWNIE nawet w dresie

Ashton Kutcher miał na sobie granatowy sweter połączony z dżinsami, butami kanadyjskiej marki Sorel. Zestaw uzupełnił wełnianą czapką, typu beanie. Zaś opisywana Mila Kunis miała na sobie dres  w modnym odcieniu TERAKOTY i kultowe buty UGG, dopasowane kolorem do reszty.

Sonda

poll-violet

TOTAL LOOK to według mnie...

Total Look – to takie proste!

Total look to minimalistyczne podejście do mody, które jest i zawsze będzie bardzo szykownym rozwiązaniem. W latach 40., 50., czy nawet 60. monoteistyczne stylizacje kobiet były codziennością. Wynikało to z wielu czynników związanych z dostępnością tkanim, ale przede wszystkim modą. Szykowne kobiety miały dopasowane do zestawu kolorystycznego nawet dodatki, takie jak kapelusz, torebka i buty.

Zainspiruj się stylem gwiazd – więcej mody

Następnie przyszły czasy na bardziej liberalne podejście do stylu i więcej opcji wyboru wraz rewolucją w latach 60. czy 70. W latach 80. total look powrócił w stylu kobiet biznesu. Dziś total look pożądany jest nawet w codziennych zestawach, takich jak dres.

Jak wam się to podoba?

Ashton Kutcher i Mila Kunis Fot.BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ashton Kutcher i Mila Kunis Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ashton Kutcher i Mila Kunis Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ashton Kutcher i Mila Kunis Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum