Żona Ashtona Kutchera, Mila Kunis, jest coraz szczuplejsza. Na najnowszych zdjęciach wygląda na przemęczoną.

Mila Kunis (35 l.) znów dostarcza fanom powodów do niepokoju. Żona Asthona Kutchera od kilkunastu miesięcy nie wygląda najlepiej. Wydaje się, że z miesiąca na miesiąc Mila Kunis traci na wadze. Wygląda na przemęczoną.

Mila Kunis schudła jeszcze bardziej?

Zanim została mamą, Mila wygrywała w rankingach na najbardziej seksowną gwiazdę Hollywood. Jedna po urodzeniu dzieci wpadła w wir obowiązków macierzyńskich, które stara się godzić z karierą. W takich sytuacjach kobietom często brakuje czasu dla siebie – nie znajdują go na porządny posiłek i wypoczynek. Czy w tej sytuacji znalazła się Mila?

Aktorka podkreślała w wywiadach, że razem z mężem sama stara się wychowywać dzieci. Jednak bez pomocy niań ciągła praca w domu i obowiązki zawodowe mogą wykończyć nawet najsilniejszą zawodniczkę!

Ile waży Mila Kunis i ile ma wzrostu?

Na ostatnio zrobionych zdjęciach Mila Kunis wygląda bardzo szczupło. Aktorka ma 163 cm wzrostu (w jednym z wywiadów wyznała, że znajomi nazywają ją Hobbitem), zawsze podawała, że waży 52 kilogramy. Teraz jednak jej waga chyba jest niższa – spójrzcie na zdjęcia niżej.

Mila Kunis Mila Kunis
Mila Kunis z dziećmi Mila Kunis