Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka od dwóch lat pracują razem na planie hitowego serialu Polsatu. Ewelina występuje w nim od czterech lat – od pierwszego sezonu – jako aspirant sztabowy Natalia Nowak. Gra jedną z głównych bohaterek „Gliniarzy”, razem z Piotrem Mrozem, który wciela się w starszego aspiranta sztabowego Kubę Roguza. Łukasz Strzałka dołączył do ekipy „Gliniarzy” dopiero w piątym sezonie i od tamtej pory wciela się w postać młodszego aspiranta Michała Rafalskiego, który ściśle współpracuje z Natalią i Kubą. Między Eweliną i Łukaszem zaiskrzyło!

Monika Miller została POLICJANTKĄ! Mamy zdjęcia z planu „Gliniarzy”

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka z serialu „Gliniarze” są parą

Ewelina i Łukasz bardzo się polubili w pracy a potem między nimi zaiskrzyło i zostali parą w życiu prywatnym. Przez dłuższy czas była to relacja typowo przyjacielska, jednakże jak oboje twierdzą, już wtedy coś się miedzy nimi rodziło. Początkowo ukrywali swój związek, głównie ze względu na to, iż Łukasz nie chciał budować swojego wizerunku w oparciu o osobę Eweliny. Jest bardzo utalentowanym muzykiem, kompozytorem i aktorem.

W końcu ujawnili światu swój związek i szybko zyskali ogromną aprobatę zarówno wśród swoich najbliższych i znajomych z planu serialu. Od niedawna chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, co z kolei bardzo podoba się fanom „Gliniarzy”. Obecnie Ewelina i Łukasz mieszkają razem, a ich relacja rozwija się bardzo intensywnie.

Miguel Pimentel – najseksowniejszy gliniarz świata? (FOTO)

Nowe odcinki „Gliniarzy” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie. Zapraszamy!

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka w "Gliniarzach"

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka w „Gliniarzach”

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka na planie "Gliniarzy"

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka na planie „Gliniarzy”

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka - razem w serialu i w życiu!

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka – razem w serialu i w życiu!