Monika Miller wciela się w nową postać w serialu telewizji Polsat. Oprócz Moniki Miller do obsady dołączyła Laura Samojłowicz.

Monika Miller zapozowała NAGO – całe ciało miała pokryte brokatem: „Jak Słowiańska Wróżka”

Monika Miller w Gliniarzach

Emisja 9. sezonu serialu rozpocznie się 31 sierpnia. Widzowie znów będą mieli szansę podejrzeć pracę zespołu funkcjonariuszy Komendy Stołecznej Policji pod czujnym okiem naczelnika Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski). Na ekranie znów pojawią się Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Aleksander Mackiewicz, Michał Głowacki, Zbigniew Kozłowski, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Bartosz Winiarski, Magdalena Soczawa, Robert Szewczyk, Lea Oleksiak oraz Łukasz Strzałka.

Monika Miller przyznała, że jest PANSEKSUALNA: „Bardziej pociąga mnie…”

25-letnia Monika Miller to fotomodelka, która rozgłos zyskała dzięki udziałowi w Tańcu z Gwiazdami. Słynąca z kontrowersyjnych wypowiedzi wnuczka Leszka Millera wcieli się w Żanetę Kujawską, specjalistkę do spraw cyberprzestępczości. Jej postać ma jednak skrywać tajemnicę, która widzowie poznają wraz z rozwojem fabuły.

Oprócz wytatuowanej Moniki, w serialu pojawi się Laura Samojłowicz, która jako Weronika Grot będzie partnerowała Adamowi Boguszowi (w tej roli Aleksander Mackiewicz).

Monika Miller przeszła operację plastyczną: „Mój kręgosłup jest teraz szczęśliwy”

Akcja nowego sezonu serialu ma toczyć się wokół nowopowstałego Centralnego Biura Policji. Producenci zapowiadają, że widzowie zobaczą akcje policji znane z pierwszych stron gazet z ostatnich miesięcy m.in. przemyt kokainy w pulpie ananasowej.
Monika Miller wykaże się aktorskim talentem?

Monika Miller na planie, fot. Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat

Monika Miller, Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat

Laura Samojłowiecz, fot. Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat

Laura Samojłowicz, fot. Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat

Monika Miller na planie, fot. Outset Films /Mikołaj Tym/Polsat

Monika Miller, fot. Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat