Fani Kourtney Kardashian wielokrotnie podkreślali, że jest ona najbardziej naturalną i spontaniczną osobą w gwiazdorskim klanie znanym z reality show. Po burzliwym rozstaniu z Younesem Bendjimą, 39-latka skupiła się na życiu rodzinnym. Pierwsza „randka”, na którą poszła po zakończeniu związku z młodszym partnerem, okazała się uroczym obiadem z synem. Ostatnio paparazzi przyłapali Kourt bawiącą się razem z dziećmi na Malibu Chili Cook Off. Niestety nie wszyscy bawili się dobrze.

Szczęśliwa Kourtney Kardashian odsłoniła BRZUSZEK w tej stylizacji (ZDJĘCIA)

Kourtney nie dawała poznać po sobie zmęczenia. Na plecach trzymała synka, a obok niej krzątał się Mason Disick. Niestety, chłopiec nie wyglądał na zadowolonego. Mimo że celebrytka nie zapomniała iść z dziećmi na zjeżdżalnię, czy obrotową karuzelę, najstarsza latorośl Kourtney cały czas miała smutną minę. Myślicie, że chłopiec nie potrafi poradzić sobie z faktem, że jego rodzice już nie są razem?

Były chłopak Kourtney Kardashian trafi za kratki?! Znamy szczegóły

Zobaczcie, jak razem spędzili czas. Czy już niedługo na takich rodzinnych zdjęciach zobaczymy także Scotta Disicka, do którego podobno zamierza wrócić Kourtney? Mason wreszcie się uśmiechnie?

Mimo zmęczenia Kourtney pokazała, że jest IDEALNĄ matką! Mason tego NIE docenił