Związek Pauliny Kozłowskiej i Mini Majka budził wiele kontrowersji. Od samego początku dziewczyna nie miała łatwo, poważ wielu uważało, że ona tylko chce się wybić na influencerze. Para nie zwracała uwagi na negatywne komentarze internautów i żyła nadal.

Kolejna z EKIPY powiększyła sobie piersi. Tym razem 21-letnia dziewczyna Mini Majka

Mini Maj wściekły po wywiadzie Pauliny Kozłowskiej

Jednak z czasem internauci dowiadywali się, że para non stop się kłóci i to publicznie. Raz nawet Mini Majk miał zostać wyrzucony w mieszkania Pauliny, a po chwili zaraz wrócił. i tak z czasem oświadczyli, że już nie są razem.

Mimo że para się rozstała, to nadal pojawiają się pomiędzy nimi spięcia. Ostatnio Paulina Kozłowska udzieliła wywiadu na kanale Kasi „Fusialki” Bożek, w którym padło pytanie o to, czy żałuje związku z Mini Majkiem.

Przyznała, że są chwile do żałowania, ale dziś skupia się tylko na dobrych momentach:

Wydaje mi się, że takich rzeczy nie można żałować, bo ogólnie pomimo wszystko były też fajne chwile, które będę pamiętała do końca życia. Też dużo dzięki Majkelowi zyskałam, ale też są takie momenty i wydarzenia, które chciałabym wymazać z pamięci. Jakbym żałowała i się zadręczała, że to miało miejsce, to by nie miało żadnego sensu. Więc nie żałuję, ale mam tak pół na pół wspomnienia. Miałam wtedy 19 lat, teraz mam 22 lata. Ja byłam głupia po prostu, dużo rzeczy myślałam totalnie inaczej, niż teraz – poiwdziała Paulinie Kozłowska.

Wielkie rozstanie w starej EKIPIE. Oni już nie są razem

Jak się okazuje, wywiad zobaczył Mini Majk i postanowił zostawić pod nim komentarz. Uważa, że Ekipa przy której została, nie ma do niej szacunku:

„Szkoda mi Cię, serio. Otaczasz się ludźmi, którzy mają naprawdę w ciebie grubo wywalone. Ta miniaturka mówi sama za siebie. Gdzie oni wszyscy byli, jak miałaś swoją walkę na FAME? Co, przyszli tylko wtedy, kiedy trzeba było ściągnąć %?”

Spójrz prawdzie w oczy: gdybyś mnie naprawdę kochała, to czemu nie odeszłaś ze mną, tylko poszłaś jak zwykły sługus podpisać kontrakt, kiedy mówiłem Ci, żebyś tego nie robiła, bo to czysta lichwa, a rodzicie Twoi też tak twierdzili – skomentował Mini Majk.

To dlatego Ekipa się rozpadła? „Coś poszło o spółkę akcyjną”

Tłumaczy, że „biznes to biznes, godności i szacunku nie kupisz za lajki i wyświetlenia”. Zauważa, że Paulina nawet nie ma wielkich współprac po podpisaniu umowy z Ekipą:

Gdzie te wielkie współprace, które ma reszta, a Ty masz WIELKIE NIC. Spójrz prawdzie w oczy: niestety dalej jesteś głupiutka, nic się nie zmieniło. Wiesz, jaki z tego wniosek? Chciałaś kogoś wykorzystać, a sama zostałaś wykorzystana. To przykre, ale niestety prawdziwe. Dobranoc, obyś się w końcu obudziła – zakończył Mini Majk.

Fot. Instagram/_minimajk

Fot. Instagram/paulinaakozlowska

Fot. Instagram/_minimajk

Paulina Kozłowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

pasek