Nie wszyscy członkowie rodziny królewskiej żyją w blasku fleszy. A przykładem może być Lady Ludwika Windsor, czyli córka księcia Edwarda i księżnej Zofii. I choć kuzynka księcia Williama określana jest przez media jako ulubiona wnuczka królowej Elżbiety II, w kolorowej prasie czy na plotkarskich serwisach rzadko można o niej przeczytać.

Anna Zejdler w dniu 23 urodzin syna wyznaje: „Nie zliczę osób narzekających kiedyś na jego zachowanie”

Lady Ludwika Windsor kończy 20 lat. Co dziś wiadomo na jej temat?

Lady Ludwika Windsor kończy dziś 20 lat. I mimo że znajduje się na 16. miejscu w kolejce do dziedziczenia brytyjskiego tronu, w rzeczywistości kobieta nie posiada tytułu księżniczki. Dlaczego? Okazuje się, że rodzice kuzynki księcia Harry’ego podjęli decyzję o pozbawieniu córki tych przywilejów tuż  po jej narodzinach. Skąd taki pomysł?

Maja Bohosiewicz pokazała ciążowy brzuszek Zosi Zborowskiej

– Przyzwyczajamy nasze dzieci do tego, że prawdopodobnie będą musiały normalnie pracować i zarabiać (…) Ten tytuł jest ich, przysługuje im, ale mogą sami w wieku 18 lat podjąć własną decyzję – wyjaśniła księżna Zofia w rozmowie z „The Sunday Times”.

I choć wnuczka królowej Elżbiety II mogłaby już oficjalnie zostać księżniczką i przyjąć odpowiedni tytuł, dziewczyna do dziś nie podjęła takiej decyzji. Aktualnie skupia się na nauce na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni  – Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji (to tutaj książę William poznał Kate Middleton). Dużo czasu poświęca też swojej pasji, czyli koniom. I to właśnie miłość do tych zwierząt mocno wiązała ją z dziadkami.

Warto również wiedzieć, że w przeszłości Lady Ludwika Windsor miała duże problemy ze zdrowiem. Pierwszą operację okulistyczną przeszła już w wielu 18. miesięcy. Wadę wzroku udało się skorygować dopiero drugim zabiegiem, który odbył się w 2014 roku.

Fani znów zaniepokojeni wyglądem Zaca Efrona, „Jego twarz jest ogromna!” [wideo]

Rodzina królewska na premierze nowego filmu z Jamesem Bondem

Rodzina królewska na premierze nowego filmu z Jamesem Bondem

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19 fot. PA Images / Forum