Noah Cyrus (19 l.) poszła w ślady starszej siostry Miley i również postanowiła zostać piosenkarką. Stojąca zawsze w cieniu siostry, Noah, jest już samodzielna i zaczyna robić wokół siebie sporo szumu.Paparazzi zrobili Cyrus serię zdjęć. Tego dnia gwiazda postanowiła wybrać się na randkę. Z kim umówiła się Noah?

Noah Cyrus, siostra Miley, odstawiła wypełniacze i mocny makijaż i jest NIE DO POZNANIA!

Noah Cyrus na randce z Chrisem Milesem

Cyrus została zauważona przez fotoreporterów kiedy wybrała się na lunch/randkę z Chrisem Milesem. Towarzysz Noah jest  20 – letnim amerykańskim raperem. Zyskał popularność, za sprawą występu w amerykańskim Mam talent. Cyrus od jakiegoś czasu jest singielką. Czyżby powstawał na horyzoncie nowy związek?

19-letnia Noah Cyrus znana była z przesadnego makijażu i zabiegów na twarz. W pewnym momencie przestała przypominać samą siebie, za to jej twarz zyskała dużo wulgarności. Cyrus chyba zrozumiała, że na tak drastyczne poprawki wizerunkowe przyjdzie jeszcze czas. Gwiazda zdecydowanie przesadzała, wydawała się na o wiele starszą niż jest w rzeczywistości. Jej twarz wyglądała, jakby miała eksplodować. Mamy wrażenie, że dziewczyna zaprzestała ostrzykiwać twarz kwasami i nie jest już tak „napompowana”.

Jej twarz znacznie zmieniła objętość (policzki i dolana warga są większe), brwi są wyżej – powiedział jeden z chirurgów plastycznych. Wygląda na to, że wypełniła policzki i usta. Możliwe, że wszczepiła też implant w podbródek. Istnieje prawdopodobieństwo, że zamiast wypełniaczy wszczepiła również implanty w policzki – uzupełnia inny ekspert.

Tego dnia Noah postawiła na wygodną stylizację. Składały się na nią czarna bluza z kapturem i obszerne dresy. Do tego Cyrus dopasowała małą, czerwoną torebkę na ramię i białe adidasy. Oczy skryła za czarnymi okularami w kształcie „kociego oka„. Jej partner dopasował się stylizacją do Noah w 100%. Również postawi na stylówkę all black. Dodatkowo pochwalił się nerką od luksusowego domu mody Gucci.

Młodsza siostra Miley Cyrus – Noah Cyrus. Fot.Forum/MegaAgency.

Noah robi się na starą/malutką?

ZOBACZ WIĘCEJ:

17-letnia Noah Cyrus ma romans ze znanym muzykiem?

Noah Cyrus BEZ MAKIJAŻU, ale za to z przystojniakiem na plaży (ZDJĘCIA)

Aua! To aż boli! Noah Cyrus nie może normalnie uśmiechnąć się na ściance!

Wyświetl ten post na Instagramie.

feeling the LA heat 🌸

Post udostępniony przez @ noahcyrus