Noah Cyrus (19 l.) mimo młodego wieku bardzo chciała osiągnąć sukces na miarę tego, jak jej starsza siostra Miley Cyrus (27 l.). Nastolatka zaczęła od zmieniania siebie. Jednak mając tyle lat, nie jest to zbyt dobry pomysł, żeby zacząć tak wcześnie przygodę z wypełniaczami. Cyrus ma na to wiele lat, ale postanowiła „poprawić” swój wygląd. Całość nie wygląda ani trochę subtelnie.

Młodsza siostra Miley Cyrus; Noah Cyrus na randce z nowym chłopakiem

Noah Cyrus przesadziła z wypełnianiem ust i chowa twarz przed paparazzi

Noah Cyrus bardzo zależało, by osiągnąć sukces i rozpoznawalność na miarę siostry, Miley Cyrus. Noah została uznana za jedną z 30 najbardziej wpływowych nastolatek w 2017 r., jednak wygląda na to, że uległa presji Hollywood – i zamiast promować naturalność postanowiła ostrzykiwać sobie twarz.

Od dłuższego czasu w Internecie krążą plotki mówiące, że młodsza siostra Miley Cyrus przesadziła z operacjami plastycznymi i wypełniaczami na twarzy. Noah w pewnym momencie przestała przypominać słodką dziewczynkę, jaką była za czasów młodości, a upodobniła się do większości sztucznych dziewczyn na Instagramie. Przykro patrzeć, że pomimo tak młodego wieku piosenkarka najwidoczniej musi być bardzo zakompleksiona. 

Cyrus zauważyła fotoreporterów i nagle zaczęła nerwowo zasłaniać twarz. Chyba sama nie czuje się za pewnie z tym, że ma tak napompowane usta, bo stale przykrywała je bluzą. Jakby wstydziła się tego, jak wygląda.

Noah Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA

Noah Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA

A wy, co myślicie o wyglądzie 19-latki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Miley Cyrus na RANDCE z Simpsonem. Jeszcze nigdy nie była tak zakochana (ZDJĘCIA)

Noah Cyrus, siostra Miley, odstawiła wypełniacze i mocny makijaż i jest NIE DO POZNANIA!

Miley Cyrus ma nowego fryzjera. Włosy obcięła jej mama

Noah Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA

Noah Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA