Wczoraj przekazaliśmy Wam za Faktem dość zaskakującą wiadomość na temat rozwodu Halinki Mlynkovej i Łukasza Nowickiego.

Para była ze sobą przez wiele lat. Wspólnie wychowywała syna. Jeszcze niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego Mlynkova wspominała moment, gdy poznała swego męża, ze śmiechem opowiadała o nietypowych oświadczynach.

Nagle okazuje się, że związek się kończy. Media zaczynają spekulować, że rozstanie zostało podyktowane brakiem porozumienia między małżonkami w kwestii kariery Mlynkovej. Mówi się, że Nowicki nie był zachwycony faktem powrotu żony do show-biznesu. Dotychczasowe priorytety, jakimi było wychowywanie dziecka i bycie żoną podobno ustąpiły ambicjom. I to wywołało konflikt.

To jedynie plotki. Co naprawdę stało się między małżonkami? Może kiedyś zdecydują się o tym powiedzieć. Na razie wystosowali krótkie oficjalne pismo w sprawie rozwodu.

Oto jego treść:

Szanowni Państwo,

W związku z ostatnimi doniesieniami prasowymi informujemy pragniemy poinformować, iż rozstajemy się w zgodzie i decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności i zaniechanie wszelkich spekulacji na nasz temat, głównie ze względu na dobro naszego dziecka.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki

Mlynkova i Nowicki przesłali oświadczenie na temat rozwodu

Mlynkova i Nowicki przesłali oświadczenie na temat rozwodu