Patryk Vega pokazał reżyserską wersję zwiastunu Kobiet Mafii 2. W trailerze widzimy Katarzynę Warnke (w roli Spuchniętej Anki), Aleksandrę Popławską, Agnieszkę Dygant i wytatuowanego Piotra Adamczyka, a także Elizę Gwiazdę.

Totalna METAMORFOZA Patryka Vegi! Jak on SCHUDŁ! (ZDJĘCIA)

Oto, jak film zapowiada dystrybutor:

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

Patryk Vega do Piotra Stramowskiego: „Jesteś p**dą”

Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”.

Eliza Gwiazda zachwyca się pracą z Patrykiem Vegą (ZDJĘCIA)

W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Zobaczcie zwiastun. Pójdziecie do kina?